Передбачення карт Таро на фінальний тиждень 25 – 31 березня

Вже призабули, коли востаннє були на коні? На фінальному тижні березня, яким керує карта Таро 6 жезлів, ваш час настав. Виявляйте себе, виставляйте напоказ свої плюси та найсильніші сторони. Амбіції та бажання успіху — ваші найкращі помічники у найближчі сім днів. Сфокусуйтеся на реалізації планів, заводьте потрібні зв’язки та будьте максимально наполегливими, відстоюючи свої інтереси.

Фінал першого місяця весни — ідеальний період для позбавлення всього старого. Настає сприятливий час змін, нових рішень та змін у житті. Цей тиждень дасть багатьом поштовх до розуміння, чого ви насправді хочете. Чи залишити все так, як є, чи настав час вносити корективи, щоб дійти до потрібної події? Кожне рішення — це наслідки та відповідальність, і зараз настав час діяти і змінюватися.

Кар’єра

На вас чекає напружений робочий тиждень, доведеться від світанку до заходу сонця виконувати рутинні завдання та доручення начальства. Будьте обережні у справах, де відповідальність повністю лежить на вас, не рубайте з плеча та не приймайте поспішних рішень. Якщо чекає гуляння з нагоди дня народження когось із колег, то тримайтеся в рамках. До кінця буднів очікуються приємні новини: ви закриєте якийсь важливий проект, або перейдете в новий цикл робочого процесу.

Фінанси

Фінальний тиждень березня подарує чудові можливості добре підзаробити. У вас прокинуться такі якості, як продуманість та практичність, а інтуїція підказуватиме безпомилкові рішення щодо збільшення свого фінансового стану. Крім того, карта тижня пророкує знайомство з цікавою людиною, яка допоможе знайти нове, несподіване джерело доходу.

Відносини

Цього тижня розкриються обставини, які дадуть зрозуміти, що ви даремно довіряли близькій людині, на яку покладали надії. Вам стануть відомі якісь неприємні факти, миритися з якими чи ні — вирішувати вам. Шляхів розвитку подій зараз лише два: або залишайте ці відносини в минулому і рухайтеся далі, або закривайте на ці факти очі і боріться за своє щастя.

Здоров’я

Після важкої та морозної зими ваша батарея відчутно розрядилася і потрібно гарно заповнити її енергетичний заряд. Уникайте у найближчі сім днів важких фізичних навантажень та екстремальних видів спорту. Увімкніть режим тюленя: більше відпочивайте, частіше вибирайтеся на свіже повітря, слухайте приємну музику і не вимагайте надто високих результатів.

Порада на тиждень

Кріпіться! Шалений темп, який зараз переважає у вашому житті, скоро сповільниться. Зараз ви на правильному шляху, що веде саме туди, де ви повинні опинитися. Головне — не втрачайте надію та віру в себе та свої можливості. З усіма проблемами та негараздами допоможе справлятися чітке розуміння, як діяти в залежності від ситуації: виявляти натиск або бути максимально дипломатичним. Домогтися поставлених цілей також допоможе дух суперництва, а якщо його немає, знайдіть спосіб його пробудити.

You cannot copy content of this page