Передбачення карт Таро на тиждень з 30 жовтня до 5 листопада

Овен

“Зірка” відкриває тиждень, і за цим Арканом Овни можуть бути спокійні за своє майбутнє. Карта говорить про те, що на шляху не буде перешкод, якщо не змінювати планів, дотримуватись поставлених завдань і не метушитися. Порада Аркана – йти назустріч своїй мрії і вірити в те, що задумане обов’язково втілиться в життя якнайкраще.

Аркан “Імператриця” говорить про те, що Овнам для досягнення щастя в особистому житті важливо пам’ятати не тільки про такт, але і про вміння вибудовувати діалог. По цій карті успіх і успіх будуть йти пліч-о-пліч, якщо не поспішати з діями, знайти внутрішню гармонію і в усьому шукати позитивні моменти.

Завішає тиждень Аркан «Повішений». Ця карта повідомляє Овнам, що вони можуть втратити контроль над якимись завданнями. Не зайти в глухий кут і не втратити дорогоцінного часу допоможе вміння перемикати увагу. Така тактика дозволить на якийсь час відпочити від складних справ, а потім подивитися на них під іншим кутом і знайти оригінальне рішення.

Телець

Відкриває тиждень та завершує жовтень Аркан «Дурень». Ця карта вказує на нові можливості. Тельців чекає несподівана пригода або крок у незвідане. Порада Аркана – сміливо переступати через знайомі кордони та досліджувати нові області. Настав час відкритися для нових ідей та експериментів.

«Самітник» у розкладі — карта тимчасового відсторонення та відпочинку. Тельцям знадобиться час для внутрішнього зростання та розміщення цілей та пріоритетів. Приймати важливі рішення важливо без поспіху, у спокійній обстановці та самоті.

Аркан «Закохані» говорить не лише про особисті взаємини, а й про необхідність щось змінювати. Рішення, прийняті по цій карті, скасувати не вийде, а отже, Тельцям потрібно бути уважними. Порада карти – слухати своє серце і вибирати той шлях, який приведе до особистого щастя, а не стане черговим забігом за чужими ідеалами.

Близнюки

Аркан “Зірка” вказує на те, що Близнюки обрали правильний шлях до досягнення поставленої мети. Цього тижня представники сузір’я отримають підтримку та допомогу важливих людей. Порада карти – зберігати віру в себе та свої здібності, розкривати нові грані талантів та не боятися розширювати горизонти.

Карта «Дурень» говорить про нові пригоди та несподівані повороти долі. Перед Близнюками відкриються нові можливості, завдяки яким вдасться вийти на новий рівень успіху. Порада картки — не боятися ризикувати та приймати несподівані рішення, проте не варто переоцінювати своїх можливостей.

Завершує тиждень позитивний Аркан “Імператриця”. По цій карті представники сузір’я зможуть досягти успіху в розпочатих справах, якщо будуть послідовними в діях і не перемикатимуть увагу на другорядні завдання. Порада картки – бачити і розширювати свої можливості.

Рак

Цей тиждень, судячи з розкладу карт, буде позитивним і сповненим радісних подій. Карта «Сонце» обіцяє Ракам здобуття успіху, розширення горизонтів та довгоочікувану винагороду за виконану роботу. Порада Аркана — насолоджуватися своїми перемогами та розділити цю радість із близькими.

Аркан «Колесо удачі» вказує на те, що Ракам буде приділено увагу долі. Настає час поворотних моментів та змін. Представники Знаку можуть зіткнутися з несподіваними подіями, які вплинуть на життя. Важливо бути гнучкими, щоб упоратися зі змінами та скористатися наданими можливостями.

“Зірка” в розкладі – карта удачі та Вищого заступництва. По ній Ракам будуть доступні приховані знання, а також можливості, які потрібно використовувати для досягнення поставлених завдань. По цій карті не можна різко змінювати планів, сумніватися в собі та нарікати на долю.

Лев

Тиждень починається з третього Аркану «Імператриця», що символізує родючість та творчий початок. Карта вказує на те, що цього тижня Леви зможуть відчути себе великими творцями та майстрами своєї долі. Інтуїція та творчі здібності будуть на піку, а отже, їх потрібно використовувати для досягнення поставлених завдань. Карта також говорить про сприятливий розвиток подій в особистій та професійній сферах.

Аркан “Смерть” вказує на потребу впустити зміни і пройти через процес перетворення. Ця карта не означає фізичну смерть, а символізує завершення циклу та початок нового. Левам доведеться змінитися, відпустити минуле і непотрібне, щоб звільнити місце для справді важливих подій.

Карта «Вежа» вказує на потрясіння та руйнування старих структур. Левам наприкінці тижня доведеться зіткнутися з реальністю, попрощатися з ілюзіями і зняти рожеві окуляри. Доля не буде суворою до тих, хто обирає шлях саморозвитку і самовдосконалення , не замикається в собі і не намагається втекти від змін.

Діва

Цей тиждень буде сповнений позитивних подій та нових можливостей. Починається він з карти «Сонце», яка символізує радість, силу та успіх. Аркан вказує на те, що цього тижня Діви будуть оточені світлом та теплом. Докладені раніше зусилля та завзятість почнуть приносити плоди, і представники Знаку насолоджуватимуться своїми досягненнями.

Аркан «Колесо удачі» говорить про час поворотних моментів і змін. Дівам важливо пам’ятати, що доля часом робить круті віражі, ніби закликаючи струснутись і скористатися своїми талантами повною мірою. Удача не забариться, якщо не зриватися з місця в кар’єр, а уважно вивчити ситуацію, щоб взяти кермо влади в свої руки.

Карта “Смерть” вказує на потребу пройти через процес перетворення. Ця карта закликає представників сузір’я не залишатися статичними, а змінюватись і пристосовуватися до нового, відкривати для себе захоплюючі пригоди і не зациклюватися на минулому , яке вже віджило і не привнесе в життя нічого, крім розчарування.

Терези

Карта «Ієрофант» символізує духовне пізнання, встановлені стандарти та суспільні норми. Вона вказує на необхідність дотримуватися традицій і правил. Порада для Терезів — бути готовими звернутися за допомогою до авторитетних та досвідчених людей, щоб отримати цінні поради. Нові знання допоможуть швидко вирішити спірні ситуації та здобути щастя.

Аркан Вежа уособлює розруху. Карта вказує на сильні та раптові зміни, протистояти яким не варто. Терезам важливо пам’ятати про те, що зіткнення з реальністю. Може приголомшити, однак такий стан справ допоможе швидше звільнитися від ілюзій та спрямувати енергію у русло важливих питань та завдань.

Завершує тиждень позитивна карта «Сонце», яка обіцяє Терезам здобуття щастя, нові можливості та благополуччя. Докладені раніше зусилля вже приносять свої плоди, а отже можна насолодитися успіхами, відпочити і знову прийматися за вирішення завдань, які допоможуть вийти на новий рівень.

Скорпіон

Тиждень починається з карти «Маг», яка символізує здатність керувати енергією, використовувати накопичені навички та знання для досягнення бажаних результатів. Аркан вказує і творчу силу, здатність використовувати внутрішні ресурси подолання труднощів.

«Суд» у розкладі – карта відповідальності та звільнення від проблем. Скорпіонам не важко поставити на місце кривдників, якщо діяти за правилами. Рада Аркана — бути гранично чесними та пильними, щоб ніхто і ніщо не могло вплинути на майбутнє та стати джерелом непотрібних проблем .

Завершує тиждень Аркан «Колесниця», за яким настав час діяти. Скорпіони зможуть впоратися з раніше відкладеними завданнями або втілити в життя сміливі ідеї. Порада картки – дивитися в майбутнє з оптимізмом, застосовувати накопичені знання та досвід для вирішення поставлених завдань.

Стрілець

Тиждень починається з карти «Колесо удачі», яка вказує на циклічність життя, коли ситуації та події мають тенденцію повторюватися. Порада Аркана – бути готовими до змін, приймати які потрібно як невід’ємну частину шляху. Карта також нагадує про значення карми і як важливо посіяти добре, щоб отримати хороше замість цього.

«Зірка» у розкладі — карта надії та віри у краще майбутнє. Вона вказує на те, що Стрільці відчувають натхнення, що надає впевненості в собі та допомагає залучити нові можливості. Аркан також закликає слідувати своїм мріям.

Аркан «Помірність» говорить про баланс та гармонію. По цій карті важливо завершити тиждень у спокійному стані, дотримуватися правил у всьому і не кидатися з крайнощів у крайність. Порада карти – бути готовими виявити терпіння, слухати внутрішній голос та звертати увагу на знаки долі.

Козеріг

Аркан «Дурень» з’являється на початку розкладу невипадково. Ця карта символізує нові можливості для тих, хто готовий ризикнути та вийти за межі. Однак при цьому картка попереджає про те. Що недбале ставлення до своїх обов’язків може стати причиною безлічі негараздів і неприємностей.

«Вежа» у розкладі – карта нових можливостей. Аркан говорить про руйнування стереотипів, готовність подивитися правді у вічі і змінити своє життя. Козерогам важливо бути відкритими та готовими до дослідження нових можливостей, і непередбачуваним ситуаціям, коли діяти доведеться рішуче.

Карта «Сонце» символізує радість, успіх та позитивні зміни. Вона вказує на те, що Козероги отримають довгоочікувану нагороду, відкриють нові можливості та зможуть піднятися на вершину успіху. Цей час для того, щоб проблиск сонця увійшов у життя, приніс радість та успіх.

Водолій

«Сила» у розкладі – карта мудрості та духовної сили. Вона вказує на те, Водолії мають всі якості, щоб подолати будь-які труднощі і досягти успіху в справах. Аркан закликає використовувати внутрішню мудрість та інтуїцію, щоб досягти успіху, а також нагадує про важливість терпіння та стриманості у діях.

Аркан «Місяць» уособлює інтуїцію, підсвідомість та таємниці. Карта закликає Водоліїв довіряти своїй підсвідомості, вірити лише перевіреній інформації та правильно розпоряджатися отриманими відомостями. Вона також нагадує про важливість знайти гармонію між емоціями та інтуїтивними відчуттями.

Завершує тиждень Аркан «Верховна жриця», яким Водоліям важливо не поспішати з рішеннями. Порада картки — зачекати на час, довіритися своєму внутрішньому голосу і залишити будь-які спроби прискорити біг часу. Така тактика дозволить розпочати гру вчасно та залучити до життя щасливі зміни.

Риби

Початок тижня, судячи з карти «Колесо удачі», буде дещо сумбурним, але плідним. Тому Аркану Риби зіткнуться з несподіваними подіями, які можуть поставити все з ніг на голову. У такій ситуації важливо залишатися спокійними та врівноваженими, щоб ухвалити вірні рішення та керувати своєю долею повною мірою.

Аркан “Помірність” говорить про баланс. Представникам сузір’я важливо пам’ятати про те, що не завжди поспіх призводить до добрих результатів. У середині тижня важливо знайти внутрішню рівновагу, завдяки якій вдасться обійти пастки долі та залучити до життя справді важливі зміни .

Завершує тиждень Аркан “Дурень”. Карта говорить про нові можливості, які увірвуться у життя Риб. Для того, щоб події розвивалися в нудному ключі, представникам сузір’я важливо пам’ятати про відповідальність, зосередитися на поставлених завданнях, але не виключати можливості обґрунтованого ризику для прориву у справах.

You cannot copy content of this page