Перехід Плутона в знак Водолія: поради від Анжели Перл для кожного знаку Зодіаку

Плутон, планета трансформацій, переходить на знак Водолія на 20 років. Ця подія не пройде повз і вплине на всі знаки Зодіаку. Про те, на що чекати від цієї події, розповість відомий астролог Анжела Перл.

Плутон рідко змінює Знак, тому його перехід так сильно впливає на події нашого життя.

З 23 березня 2023 по 2044 рік Плутон буде у Водолії, поступово трансформуючи все навколо себе і вказуючи на шлях подальшого розвитку.

Овен

Плутон у 11 секторі гороскопу відповідає за друзів, що означає трансформацію у сфері спілкування. Це може бути вимушений переїзд, зміна оточення, через що будуть нові знайомства.

Овни зможуть впливати і групи, вливаючись у новий колектив. Також представники Знаку зможуть організувати новий онлайн бізнес, вийти на новий рівень доходу та познайомитись з новими цікавими людьми.

Астролог рекомендує бути уважними, щоб не впустити в коло спілкування токсичних особистостей.

Телець

Плутон переходить у 10 сектор гороскопу, а значить, увага Тельців буде прикута до кар’єри та здобутків. Представники Знаку зможуть розширити бізнес або закрити його, перевчитися на нову професію, щоб знайти себе та розпочати новий етап життя.

Астролог рекомендує не боятися змін, які обов’язково призведуть до кращого, проте Тельці мають бути готовими до кризової ситуації. Вона допоможе переосмислити цінності та цілі, відмовитися від усього наносного для втілення нових ідей.

Близнюки

У Близнюків Плутон переходить у 9 сектор гороскопа, який відповідає за віру та ідеали. Це означає, що Близнюки можуть змінити як віросповідання, а й переосмислити усе те, що у житті.

Не виключено, що представники сузір’я можуть змінити спосіб життя, залишити колишню роботу та розпочати новий шлях. Астролог рекомендує прислухатися до себе, отримувати нові знання та не боятися заявляти про себе.

Плутон дає і популярність, а отже, Близнюки зможуть здобути нову освіту та змінити сферу діяльності.

Рак

У Раків Плутон переходить до восьмого сектору гороскопа. Фокус уваги буде прикутий до фінансів, якими важливо управляти з розумом.

Астролог радить не поспішати з кредитами, які не вдасться погасити швидко. Раки мають бути готовими до того, що багатство може прийти через кризу, спочатку втративши певну суму.

Планета вплине на думку, що найкраще позначиться цілях і завданнях. Раки зможуть розвивати свій бізнес, а також скористатися фінансами з боку.

Лев

Плутон переходить до сьомого сектору гороскопа, приковуючи увагу до оточення. Це означає, що представники Знаку поміняють соціум, зможуть трансформуватися в нову особистість та залишити позаду тих людей, які більше не відповідають особистим настановам.

Чекають представників Знаку зміни в особистому житті: заміжжя, розлучення, розрив відносин із діловими партнерами.

Майбутнє обов’язково буде щасливим, якщо не сумніватися у собі та сміливо долати тимчасові труднощі.

Діва

Перехід Плутона в шостий сектор гороскопа означає, що Дів чекають зміни у роботі та режимі дня. Це означає, що представники Знаку можуть змінити професію та побудувати блискучу кар’єру.

Також планета підштовхуватиме до трансформації особистості, що допоможе представникам сузір’я усвідомити свою значущість, вийти з тіні конкурентів і сміливо заявити про себе.

У діловому середовищі важливо показати себе, проте при цьому не порушувати закон і не діяти нечесними методами.

Терези

Перехід Плутона до п’ятого сектору гороскопа приковує фокус уваги Терезів до сфери радості та любові. Представники Знаку через кризову ситуацію зможуть полюбити себе, здобути впевненість і твердо стати на ноги.

Чекають Терезів і романтичні пригоди, а також зустріч істинної кармічної пари. Астролог рекомендує не боятися змін і сміливо дивитись у своє майбутнє.

Не виключені і нав’язливі знайомства, яких потрібно поставитися з обережністю, ніж розпочати токсичних відносин.

Скорпіон

Плутон змінює знак, переходячи в 4 сектор гороскопа, який відповідає за особисте життя. Управитель Скорпіонів надає рішучості для серйозних змін: заміжжя, розлучення, народження потомства.

Зміни торкнуться всіх сфер життя, що стосуються особистості, отже. Не виключена зміна місця проживання, зокрема закордон.

Скорпіони мають бути готові і до втрат, які є неминучими. Астролог рекомендує застрахувати майно та власне життя. Щоб у разі непередбачених обставин отримати компенсацію та не залишитись біля розбитого корита.

Стрілець

Плутон проходитиме по третьому секторі, а отже, до Стрільців поміняються пріоритети і навіть спеціальність. Вплив планети дає кризову ситуацію, завдяки якій вдасться змінити життя, отримати нові знання та трансформувати свої знання у добрий дохід.

Астролог рекомендує не боятися змін, прагнути поставлених цілей і не чіплятися за минуле, що віджило. По третьому секторі гороскопа зникають негативні прив’язки і з’являється можливість змінити спілкування.

Козеріг

Плутон входить у другий сектор гороскопу, виходячи із 1. На представників Знаку чекають трансформації або завершення розпочатих 15 років тому справ.

Астролог рекомендує звернути увагу на фінансову складову, не втрачати нових можливостей, навіть якщо вони прийдуть через кризу.

Козерогів чекають зміни, коли матеріальне благополуччя залежатиме від них самих. Це означає, що настав час розкривати таланти і не боятися заявляти про себе та свої переваги.

Водолій

Водоліїв чекають серйозні зміни. Представники Знаку зможуть подбати про своє здоров’я та зовнішність, змінити імідж, а також відмовитися від шкідливих звичок.

Плутон управляє десятим сектором кар’єри та статусу, яке перехід у 1 сектор гороскопа свідчить про зміни, пов’язані з кар’єрою. Водолії зможуть повністю змінити своє ділове життя і розпочати новий шлях.

Також планета відповідає за особисті стосунки: народження потомства, шлюб чи розлучення. Не виключений і переїзд, що символізує новий розділ у долі.

Риби

Плутон входить до 12 сектору який символізує ізоляцію, усамітнення та занурення в себе. Риби зможуть зайнятися дослідженнями, переглянути свій спосіб життя, здобути внутрішню свободу та звільнитися від шкідливих звичок.

Астролог радить не зволікати з переродженням, щоб залишити за спиною все те, що заважало щастю. Кризові ситуації важливо проходити спокійно, аналізувати ситуації та отримувати з них зиск для себе. Також представники Знаку не повинні забувати про самоконтроль.

You cannot copy content of this page