Перемоги у Тельців та удача у Водоліїв: точний гороскоп з 17 по 23 липня

Перемоги у Тельців та удача у Водоліїв: точний гороскоп з 17 по 23 липня

ОВНИ отримають цікаву пропозицію щодо співпраці. Фінансовий добробут цілком досяжний, якщо ви самі не гальмуватимете просування до успіху. Прекрасний час для великих угод, час розкриття творчого потенціалу.

ТЕЛЬЦІ ряд перемог може призвести до того, що ви розслабитеся і почнете недбало ставитися до професійних обов’язків. Намагайтеся прожити цей тиждень у робочому розміреному ритмі. Упорядкуйте папери та документацію.

БЛИЗНЮКІВ у професійній діяльності слід дотримуватися компромісів, використовувати підтримку колег.

Якщо ви нещодавно взялися до вивчення чогось нового — використовуйте будь-який вільний момент для закріплення пройденого.

РАКАМ є можливість розпочати активну реалізацію планів, причому в різних напрямках. Гарний час для того, щоб впустити у своє життя нові ідеї, знання та людей. Спробуйте якомога яскравіше уявити ситуацію.

ЛЕВИ настільки захопилися з’ясуванням стосунків із домашніми, що це починає позначатися на інших сферах життя. Необережні вчинки можуть призвести до напруженості у відносинах із колегами. Саме зараз перед вами відкриваються нові перспективи.

ДІВИ, не соромтеся вдатися до допомоги більш досвідчених осіб, варто враховувати всі додаткові відомості.

Дрібні та другорядні справи краще переробити самостійно, не відкладаючи у довгий ящик.

ТЕРЕЗИ, ваші можливості в справі, яка вас цікавить, необмежені: варто тільки взятися за нього всерйоз. У вирішенні професійних питань не варто йти напролом, будьте різноманітнішими в методах досягнення мети.

СКОРПІОНИ, постарайтеся не робити легковажних вчинків із великими сумами грошей. Використовуйте це для щасливих змін у особистому житті. Можливе оновлення почуттів у спілкуванні із близькою людиною, якщо ви знайдете спільні інтереси.

У СТРІЛЬЦІ хороший період, що дозволяє найбільш повно розкрити особисті здібності і скористатися корисними зв’язками. Час як запланованих, і зовсім несподіваних витрат. Уникайте пасивного дотримання вказівок “зверху”.

КОЗЕРОГИ, ви добре орієнтуєтеся в ситуації на роботі, точно передбачаючи реакції колег. Мало того, ви навіть можете керувати перебігом подій. Однак будь-яке спотворення інформації спричинить далекосяжні наслідки.

У ВОДОЛІЇВ адаптація у новому колективі проходить особливо вдало. У вас може з’явитися чудовий шанс підвищити свій соціальний статус. Все залежатиме від вас, вашого робочого настрою та обсягу роботи.

У РИБ у вирішенні фінансових питань відкриються нові можливості, нові напрямки. Можете сміливо вкладати гроші в спільні підприємства, попередньо переконавшись, що ваші цілі збігаються з цілями партнерів.

You cannot copy content of this page