Перепишіть життя: астролог назвала 2 практики, які допоможуть змінити долю

Перепишіть життя: астролог назвала 2 практики, які допоможуть змінити долю

Перша половина жовтня — слушний час для поліпшення карми роду та своєї долі.

З 29 вересня по 14 жовтня проходить Пітру Пакша – період поминання предків, або півмісяця для предків.

Енергія цих днів найкраща, потужна, щоб поліпшити карму роду, свою долю, дітей. Можна налагодити взаємини вдома, зрозуміти та пробачити один одного, примиритися тим, хто у сварці. Вважається, що предки в цей час спускаються до нас на землю, і якщо ми дотримуємося практик взаємодії з ними, то можемо отримати благословення.

За словами астролога, настав гарний час, щоб побудувати кар’єру, покращити фінансове становище, запустити нові проекти, розпочати лікування, яке довго відкладалося.

Рід як річка, від нього до нас тече неймовірна сила. Чим чистішим буде ваше русло, тим краще буде ваше життя. Важливо доглядати береги, чистити.

Є дві універсальні практики, які підходять для всіх.

1. Прощення

Потрібно пробачити та подякувати всім своїм предкам, відпустити образи, гнів та нерозуміння, побажати щастя та любові не лише своєму роду, а й усім іншим.

2. Роздача прасада – освяченої їжі від імені родичів, що пішли.

Можна жертвувати продукти – молоко, мед, хліб, крупи – незаможним, у храми та монастирі або просто поставити прасад перед фото предків. Таким чином ви знімаєте вантаж негативних установок та програм, які роками заважають жити повним життям.

Звертайте увагу на сни у цей період. Можуть приходити померлі родичі та передавати важливі поради та новини, попереджати про щось.

You cannot copy content of this page