Переписуємо долю: що таке ретроградний Хірон і чи він небезпечний?

Переписуємо долю: що таке ретроградний Хірон і чи він небезпечний?

Ретроградний Хірон може перетворити життя на хаос або, навпаки, допомогти тобі стати кращим. На деяких знаках зодіаку він позначиться особливо сильно. Розповідаємо, як правильно пережити масштабну астрологічну подію.

Місяць, Сонце та планети сильно впливають на наш стан. Тому так важливо стежити за їх змінами, щоб вони не застали тебе зненацька. Однак іноді біда приходить, звідки не чекали.

З 23 липня по 27 грудня твій настрій та самопочуття можуть сильно змінюватися через ретроградний Хірон.

Повір, він здатний виявитися набагато серйознішим, ніж здається.

У міфах таким іменем називався кентавр, який був цілителем та наставником героїв. Подібна паралель багато про що говорить. У цей період під тиском будуть як твої плани, так і стан. Звичайно, тобі відкриються й певні перспективи. Давай розбиратися, що принесе нам таку подію та як звернути її собі на користь.

Що таке Хірон і чому він впливає на нас?

Хірон це навіть не планета, а астероїд. Деякі вчені його взагалі називають планетоїдом, але єдиної думки у них поки що немає. Він знаходиться між орбітами Урана та Сатурна та відповідає за матеріалізацію цілей. Йому властива двоїстість у всьому, як у імені, так і в місцезнаходження.

Кентавр теж поєднує в собі відразу кілька початків, а саме людину та коня. Тому в основному Хірон впливає на дві сторони нашої душі, зіштовхуючи світле із темним. Як і в міфології, астероїд може ставати добрим порадником і допомагати вирішувати важкі ситуації. Однак завжди покладатися на нього не варто, оскільки багато залежить від його положення та руху на небі.

Що відбувається під час ретроградного Хірона?

Хірон уособлює мудрість та деяку впорядкованість у житті. Тому коли його рух звертається назад і стає ретроградним, все може сильно змінитись. Цього року він пройде у знаку Овна, який відомий своєю прямолінійністю. Тож готуйся до несподіваних подарунків долі.

Планетоїд має дуже важку енергію. Якщо останнім часом ти переживаєш різкі емоційні сплески чи відчуваєш пригніченість, це цілком природно. У тебе з’явиться можливість побачити себе збоку та змінити свою поведінку, щоб стати кращою. Загалом випробувань буде багато, але й кількість приємних моментів збільшиться.

Чим небезпечний ретроградний Хірон?

Коли Хірон починає рухатися назад, він може мати протилежний ефект на людей. Тобто, коли він привносив у життя порядок, то зараз повсякденний уклад зміниться хаосом і спонтанністю. Тебе почнуть долати суперечливі бажання. В якісь моменти і зовсім, ймовірно, з’явиться почуття безнадійності, але не дозволяй йому заволодіти собою.

Найнеприємнішою частиною буде відкриття старих душевних ран. На жаль, уникнути цього не вийде. Погані спогади стануть джерелом стресу та смутку. Крім того, тобі доведеться знову проаналізувати свої помилки з минулого. Звичайно, таке нагадування нікому не приємне, але саме через самоаналіз тобі вдасться стати спокійнішим. Настав час брати себе в руки і переписувати долю.

Що хорошого принесе ретроградний Хірон?

Хірон допоможе тобі наново поглянути на своє життя та вчинки. Зверни увагу на слабкості та негативні сторони у характері. Дорослі – це перш за все робота над собою і прийняття всіх недоліків. А зараз саме будь-яка спроба стати кращою з найбільшою ймовірністю закінчиться успішно.

Те саме стосується і душевних ран. Якщо перестати їх уникати, можна назавжди відпустити важкі спогади та звільнитися від образ та негативу. Проте не варто зациклюватись на минулому.

У цей час приділили час і своєму розвитку — як духовному, і фізичному. Не дарма Хірона називають учителем героїв. Дозволь йому направити тебе і постарайся стати сильнішим у всіх сенсах.

На які знаки зодіаку вплине Хірон?

Найскладніше доведеться трьом знакам зодіаку. Овнам варто взяти себе в руки і бути чесним насамперед із самими собою. Астероїд сильно впливає і на Терезів, тому їм доведеться уважно стежити за своєю поведінкою.

А ось Скорпіони мають зайнятися душевним станом. Хоч вони і відомі як сильні особистості, часом навіть їм потрібний перепочинок.

Однак це зовсім не означає, що іншим знакам зодіаку можна розслабитись. Всім варто сконцентруватись на своїх цілях, а також добре попрацювати над слабкими сторонами. У деяких ними вважається буйна вдача, а в інших — підвищена емоційність. Постарайся всі мінуси свого характеру звернути у плюси та стати сильнішими.

Як краще подбати про себе під час цього періоду?

Поки емоції всередині вируватимуть, найкраще залишитися наодинці з собою і ігнорувати всі зовнішні подразники. Із цим допоможе впоратися медитація. Можна також почати палити пахощі. Їхній аромат здатний позитивно на тебе вплинути, послабити негативний тиск і впоратися з почуттям тривожності.

На особливу увагу заслуговує твоє здоров’я. Імунітет знижується під впливом Хірона, тому варто дослухатися свого стану. Не ігноруй біль і будь-який дискомфорт, тому що надалі це може перетворитися на щось серйозніше. Коли душа перебуває у сум’ятті, важливо зміцнити себе фізично, щоб мінімізувати будь-які ризики.

Загалом період ретроградного Хірона може стати важким і переважним. Випливуть старі образи, хаос у голові порушить плани, а стрес і зовсім зробить будні похмурими. Тому постарайся докласти всіх зусиль для роботи над собою. У цей час краще почистити карму і закрити старі гештальти, щоб рухатися далі зі спокійною душею.

Постав своє здоров’я і почуття на перше місце. Саме так ти зможеш досягти найбільшої продуктивності та не зіпсувати стосунки з оточуючими. Якщо правильно розподілити енергію, то вийде стати кращою версією себе.

Звичайно, доведеться старанно працювати. Однак гра однозначно стоїть свічок, адже в результаті ти станеш справжнім героєм і зможеш впевнено рухатися далі.

You cannot copy content of this page