Украина
«Перетинала суцільні лінії, і їхала на червоний»: нові подробиці інциденту з п’яною чиновницею одеської мерії

Зі швидкістю 120 кілометрів на годину із власною дитиною на передньому пасажирському сидінні. Одеська чиновниця Діана Тирновенко пролетіла центром міста сім кілометрів, доки її не наздогнали небайдужі водії та патрульні поліцейські.

Копів порушниця нeцeнзурно облaялa, а свідка, що знімав її на мобільний, узагалі, вдaрилa в обличчя. Очевидці кажуть, пані була геть п’янючою. А в кінці кінців з’ясувалося — жінка працює заступником начальника Департаменту адміністративних послуг Одеської мерії, йдеться в сюжеті «ТСН«.

Вона ледь тримається на ногах, але сідає за кермо. Свою дитину садить на переднє сидіння. Дмитро — свідок, що бачив цю картину, розповідає, подруги жінки намагалися відмовити її від відчайдушного кроку й відправити додому на таксі. Але марно.

«Вона їх почала обзивати, вони віддали їй ключі, вона кричала до своєї дитини, щоб сіла в машину. Дитина сама злякалася, коли бачила маму в такому стані», — каже свідок.

Дмитро поїхав за нею, але не зміг наздогнати! Каже, що швидкість «Ніссана» по місту сягала ста двадцяти кілометрів за годину.

«Не вмикаючи поворотники, перетинаючи суцільні, червоний світлофор. Площу Толбухіна вона перелетіла кілометрів 80, добре, що нікого не було. Наздогнати на своєму авто я її не зміг», — каже Дмитро.

Біля залізничного вокзалу «Ніссан» влетів у ланцюг, натягнений між металевими конструкціями паркану. Але жінку це не зупинило. І вона поїхала далі. Тепер навздогін за порушницею кинулись одразу кілька водіїв. Водночас, телефонували в поліцію. Близько семи кілометрів на повній швидкості вулицями міста й жінка приїхала додому. Припаркувалася на клумбі й почала з’ясовувати стосунки з поліцією та свідками на очах власної дитини.

Проходити медичну eкспeртизу жінка відмовилась. Але численні свідки підписали заяву про те, що вона була в стані сильного aлкогольного сп’янiння.

«Жінка вела себе конфліктно. Були складені матеріали в присутності понятих, так як присутні всі ознаки aлкoгoльнoгo сп’янiння», — каже речник патрульної поліції Одеси Алла Марченко.

Автомобіль порушниці відправили на штрафмайданчик. Тепер жінці загрoжує штраф — більше десяти тисяч гривень та позбавлення прав на рік. Чекають на неї і неприємності на службі.

«Така поведінка, а також усе, що було зафіксовано на відео, є неприпустимим для працівника місцевого самоврядування. Відповідні кадрові рішення будуть ужиті вже найближчим часом», — написав із цього приводу міський голова Одеси на своїй сторінці у соцмережі.

facebook