Перевірка на міцність відразу кільком представникам гороскопу: знаки, які потраплять в неприємність з 25 листопада

Ще одна характерна риса небезпечного транзиту — неприємності виникають несподівано і так само швидко зникають. Щоправда, залишають після себе негативний відбиток на долі представників гороскопа, які потрапили під гнів небесних тіл.

Телець

Людям цього знака слід загальмувати на поворотах. Останнім часом Тельці дуже різко висловлюються. Це може образити колегу чи другу половинку. В результаті настане помста, саме вона стане головною проблемою представників сузір’я 25 листопада, коли відбудеться протистояння Марса та Сатурна.

Намагайтеся виявляти терпимість, але найголовніше — будьте чесними у будь-яких ситуаціях. Можете заздалегідь вибачитися у того, з ким нещодавно був конфлікт.

Близнюки

Легковажне ставлення до будь-якої справи — ось джерело проблем для цього знака в небезпечний період. 25 листопада Близнюкам потрібно бути відповідальними, уважними та чуйними. Лише один день здатний зіпсувати ваше майбутнє, то, може, прожити його по-іншому.

Не бійтеся, вас не назвуть занадто недовірливою людиною, та й маніакальний синдром розвинутися не встигне, зате ви спробуєте уникнути проблем із фінансами.

Терези

Найбільше не пощастило Терезам. Їм буде найважче протистояти випробуванням від Марса та Сатурна 25 листопада. Справа в тому, що представники цього знака відчують тиск планет у галузі здоров’я.

Скорпіон

До представників цього знака майбутній транзит теж виявить строгість. Скорпіони раптом усвідомлюють, що весь світ ополчиться проти них. Не виключені сутички на роботі, активність шахраїв та сварки з домашніми. Але найцікавіше в іншому.

Протистояння Марса і Сатурна просто переконує представників сузір’я в тому, що проблеми ростуть у геометричній прогресії, але насправді неприємності Скорпіони створюють собі самі. Почніть ставитися до себе критичніше. Можливо, сварку з другою половинкою ви спровокували самі, а невдоволення колег пов’язане з тим, що ви не виконуєте обіцянок.

Насамкінець хотілося б дати спільну раду для решти представників зодіакального кола, адже 25 листопада в небезпеці може опинитися кожен. Щоб мінімізувати наслідки негативного транзиту, намагайтеся передбачити кризову ситуацію, не пускайте проблем на самоплив.

Беріть відповідальність за свої вчинки, поблажливіше ставтеся до оточуючих, не плануйте нічого доленосного на цей день, а вечір проведіть у приємній компанії.

You cannot copy content of this page