Перевірка Всесвіту: прогноз від астрологів на квітень для всіх

Тяжкі очікування весняного тепла добігають кінця, адже на порозі сонячний квітень. В цей час легкий вітерець принесе енергію, яка остаточно розбудить усе довкола від зимової сплячки. Багатьом захочеться не сидіти на місці і досягти неймовірних висот. У результаті більшість знаків зодіаку опиняться у самому центрі кругообігу яскравих подій.

Однак не обійдеться без випробувань. Розташування та рух деяких планет перевірять багатьох на міцність та уважність. І ті, кому вдасться впоратися з усіма труднощами, матимуть щедру нагороду від Всесвіту.

Квітень 2024 року обіцяє бути яскравим та дуже цікавим. Всі знаки зодіаку зіткнуться з двома важливими астрологічними періодами, які принесуть у їхнє життя величезну кількість різноманітних подій. Першим буде час ретроградного Меркурія, який очікується з 2 по 25 квітня. Даний рух планети у зворотному напрямку вважається причиною чорної смуги у житті та пов’язаний з виникненням великої кількості помилок. Астрологи радять відкласти намічені плани та присвятити цей час виправленню промахів минулого.

На цей раз доведеться виправляти помилки, які люди зробили, відвойовуючи собі „місце під сонцем“. Повернуться ситуації, в яких вони були неправі. Доведеться їх вирішувати та вчитись домовлятися.

У період ретроградного Меркурія не варто приймати важливих рішень і розпочинати нові справи, адже ризик провалу вкрай великий.

Тому є сенс відкласти нові справи, запуск нових проектів на якийсь час після ретроградного Меркурія. Тим більше, там буде прекрасний період кінець квітня.

У цей період помилки почнуть закрадатись і в документи. Часом вони будуть настільки несподіваними, що помітити їх буде дуже важко. Щоб не опинитися в неприємній ситуації, важливо уважно ставитися до всіх паперових справ і перевіряти ще раз написане перед тим, як поставити підпис.

Під час ретроградного Меркурія слід ретельно аналізувати запрошення на нову роботу. Є велика ймовірність, що навіть найпривабливіші пропозиції в період ретроградного Меркурія виявляться сповненими різноманітних нюансів, про які представники зодіакального кола могли навіть не здогадуватися. Тому перед виходом на нову роботу важливо обговорити всі хвилюючі питання з майбутніми колегами та керівником.

Ну і, звичайно, рекомендація всіх часів і народів для періоду ретроградного Меркурія — не купувати техніку. Якщо вона зламалася, краще її відремонтувати або відкласти покупку на період після ретроградного Меркурія.

Ретроградний Меркурій не обділить помилками та любителів подорожувати. Під час поїздок може статися плутанина із квитками. Несподівано відбудуться затримки рейсів, зміни гейтів та інші зміни. Крім того, візити до зарубіжних країн можуть бути ускладнені проблемами з комунікацією. Багато мандрівників виявляться незрозумілими місцевими жителями. Гороскоп рекомендує не соромитися перепитувати, щоб поїздка залишилася у спогадах приємною подією.

А 18 квітня Юпітер поєднається з Ураном. Завдяки цьому явищу багато хто відчує неймовірний підйом сил і нестримне бажання діяти. Однак важливо пам’ятати, що до 25 числа Меркурій все ще буде ретроградним, а отже, обережність забувати не варто.

У період з 18 по 25 квітня готуйтеся. Дуже багато людей захочуть змінити роботу, змінити життя, переїхати, купити щось собі нове. Взагалі, загалом змінюватиметься свідомість і змінюватимуться цінності. Тому не найкращий період 18–25 квітня для того, щоби починати щось нове.

Усі рішучі та активні дії краще розпочинати з 26 квітня, тоді успіх буде не за горами.

You cannot copy content of this page