Переворот Ретроградного Сатурну: нові можливості та виправлення помилок з 23 липня

Переворот Ретроградного Сатурну: нові можливості та виправлення помилок з 23 липня

Ретроградний Сатурн у Рибах справді може вказувати на період, коли доведеться ґрунтовно переосмислити структуру та принципи бізнесу, кар’єри та соціального статусу. Таке положення Сатурна може закликати до усвідомлення необхідності структурованого підходу до справ і завдань, а також до відповідальності за прийняті рішення.

Все, що пов’язане з Сатурном, має безпосереднє відношення до нашої дисципліни, до прагнення до сталості та до тих обов’язків та відповідальності, які ми несемо. Це час, коли ми можемо відчувати себе особливо обмеженими або зіткнутися з перешкодами на шляху досягнення наших цілей.

Однак, незважаючи на всі труднощі, це також час, коли ми можемо набути більше розуміння та оцінити те, що дійсно важливо в нашому житті.

Систематичне дослідження та оцінка нашого матеріального життя критично важливі для прогресу. Нам потрібно зрозуміти наше поточне положення та порівняти його з напрямком, куди ми прагнемо рухатися.

Для руху вперед ми маємо спиратися на наш досвід та бути прагматичними щодо наших потенційних результатів. Під час зворотного ходу Сатурна рекомендується уникати ризиків та експериментів, навіть якщо вони є нешкідливими. Також не слід міняти місце роботи або робити довгі подорожі. Рекомендується підтримувати стабільність та уникати радикальних змін у своєму житті.

Бережне поводження з власними коштами та уникнення сумнівних грошових операцій є вкрай важливими, оскільки ризик втрати коштів може бути високим.

У період зворотного руху Сатурна можуть виникати почуття самотності та сумнівів, але важливо протистояти цим почуттям, щоб вони не визначали загальний зміст вашого життя. Рекомендується виявляти терпіння, дбайливо ставитися до власних ресурсів та уникати ризикованих рішень.

Сатурн у ретроградному русі у Рибах може вплинути різні аспекти життя кожного знака зодіаку по-своєму:

Овни можуть розпочати займатися духовною практикою чи медитацією. Це також може бути часом, коли вони почнуть працювати зі своїми сновидіннями та інтуїцією.

Тельці можуть почати уважніше вибирати друзів і налагоджувати глибокі зв’язки з тими, хто має спільні інтереси та цінності.

Близнюки можуть переглянути свою кар’єру та обміркувати свої професійні цілі та напрямки.

Раки можуть почати вивчати духовність і філософію, шукати різні релігійні та філософські традиції, щоб краще зрозуміти своє місце у світі.

Леви можуть почати ретельно керувати своїми фінансами, вивчаючи інвестиції та різні способи управління грошима.

Діви можуть почати серйозніше ставитися до своїх відносин, коригуючи помилки та покращуючи спілкування.

Терези можуть почати приділяти більше уваги своєму здоров’ю та добробуту.

Скорпіони можуть почати розвивати свої таланти та інтереси, щоб отримувати більше задоволення від життя.

Стрільці можуть почати звертати більше уваги на своє походження, шукати своє місце у сім’ї та суспільстві.

Козероги можуть почати набувати нових навичок, щоб розширити свої можливості.

Водолії можуть переглянути свої доходи та витрати, щоб досягти більшої фінансової стабільності.

Риби можуть почати працювати над своїми особистісними якостями, щоб досягти більшої гармонії у житті.

You cannot copy content of this page