Період ретроградного Меркурія триває: китайський гороскоп та поради на тиждень із 1 по 7 квітня 2024 року

Цей тиждень занурює нас у період ретроградного Меркурія — час, коли нам із Землі здається, що Меркурій рухається у зворотний, незвичний для нас, бік.

Тим не менш, будьте уважніше здійснюючи важливі покупки, більш ретельно аналізуйте ідеї, які приходять в цей час і приділіть час прогулянкам на свіжому повітрі, якщо ви схильні до весняної нудьги. На тижні буде кілька дуже приємних днів із позитивною енергетикою — обирайте вівторок, п’ятницю та суботу.

Понеділок, 1 квітня 2024 року

День дерев’яної кози. День проходить під зіркою білого тигра, який наділяє його надзвичайно негативними характеристиками. Намагайтеся не перевантажувати цей день важливими видами активності. Найкраще займатися рутиною та незначними справами.

Допустимо цього дня зустрічатися з друзями, запускати рекламну кампанію, але ретельно продумуйте свої дії та знижуйте очікування.

Порада: залишайтеся на місці, і проясніть ваші поняття про правильне і неправильне, спілкуйтеся, робіть заради загального блага. Криниця живить усіх спраглих і не виснажується.

Вівторок, 2 квітня 2024 року

День вогняної мавпи. Несприятливий день для важливих відкриттів та рухів. Отримана інформація може бути недостовірною. Документи, на які ви збираєтеся подавати, у цей день будуть затримуватись, є ризик, що їх доведеться переробляти.

Порада: сприятливий день для більшості справ. Прекрасний час для закладання фундаменту, початку ремонтних робіт, одруження, перельотів, переїздів. Людина, яка скористається енергіями цього дня, отримає сприяння найяскравіших та найсприятливіших зірок та отримуватиме додаткову допомогу у справах протягом від трьох до дев’яти років.

Середа, 3 квітня 2024 року

День вогняного півня. Нейтральний день, який тим не менш опиняється у вельми сприятливій структурі та дає допомогу у відносинах з людьми, у складання іспитів, мирних переговорах, пошуку прихованих речей, торгівлі, наймані на роботу, пошуку співробітників та саморозвитку.

Порада: дійте через жінку та жіночий початок інь. Світ створюється через взаємодію.

Четвер, 4 квітня 2024 року

День кам’яного собаки. День руйнівника, який зовсім не годиться для початку важливих справ, набагато більше підійде для завершення проектів, підбиття підсумків. Енергії цього дня йдуть проти енергій року і він не може підтримати важливих заходів або запуску проектів. Тому краще займатися рутиною, звичайними справами.

Порада: зменшення надлишку і смиренне служіння породжує почуття внутрішньої гідності. Через смиренність ви можете досягти бажаного.

П’ятниця, 5 квітня 2024 року

День землі. Перший день нового місяця кам’яний дракон. Прекрасний час для більшості справ, запуску проектів, переїздів та подорожей. Використання енергій цього дня дуже позитивно позначиться на вашому успіху від двох до чотирьох місяців. Справи можуть бути напруженими, непросто, але результат буде сприятливий.

Порада: час споглядати без активної дії. Будьте впевнені у собі. Позбавтеся упереджених ідей та переконань.

Субота, 6 квітня 2024 року

День металевого щура. Помірний день, який не користується благоволінням зірок, перебуває у досить посередній структурі. Однак він може бути хорошим для проведення переговорів, звернення за медичною допомогою, початку навчання, підписання контрактів, інвестування.

Порада: гарний час для того, щоб розпочати великий проєкт або започаткувати новий бізнес. Виправляйте помилки, позбавтеся старих уявлень.

Неділя, 7 квітня 2024 року

День металевого бика. Спокійний день, добрий для домашніх справ, навчання, збору боргів, медитації і ні до чого не зобов’язує проведення часу в приємній компанії.

Порада: може бути непроста ситуація. Вирішення негараздів вже не за горами, тому приймайте те, що випадає на вашу долю.

You cannot copy content of this page