життєві історії
Він допомагав мамі, підробляв і нічого не просив. А потім погана компанія – і любов до мами змінилася на нeнaвиcть

У мене є улюблена жінка, ми вже рік разом, але змушені жити окремо. У неї є 18-річний син, по її розповідях – просто жахливий хлопець, знатно поплескав їй нерви. Джерело

Палить з 12 років, випиває з друзями, зі школи вигнали, зараз збираються і з технікуму відраховувати. Спілкується з різними людьми, деякі з яких в колонії побували, частенько приходить п’яним.

З мамою майже не спілкується, хоча живуть разом (він десь працює, годує себе сам і якусь частину віддає на оплату квартири).

Моя улюблена пропонувала вирішити це питання і запропонувати синові з’їхати, але я не хотів псувати їх і без того жахливі відносини. Вирішив спробувати знайти підхід до хлопця, хоча своїх дітей у мене немає.

Він не пішов на контакт відразу, на мене у нього не було реакції взагалі. Потім почали трохи спілкуватися, я довірив йому ремонт своєї машини (впорався чудово), грошей з мене не взяв.

Я вирішив сходити з ним в бар, щоб хоч якось подякувати. Там він остаточно відкрився мені.

Читайте також: Як подруги чоловіками помінялися. Все можливо

Дитинство у нього було не з легких: батька ніколи не знав, в сім’ї була головною бабуся, яка знайшла дитині «папу», і все одно їй було на думку дочки і внука.

Вітчим спочатку добре ставився і до хлопця, і до його мамі, а потім почав пити і розпускати руки.

Бабуся не давала їм розлучитися, адже «краще такий чоловік, ніж однієї», погрожувала у разі розлучення забрати дитину собі.

Розлучилися вони, коли хлопцеві було 13, і він попросив своїх друзів, типових хлопців з вулиці, розібратися з вітчимом. Бабуся кричала, що він не людина. Він залишився жити удвох з мамою.

Перший рік грошей не було зовсім, він допомагав мамі, підробляв і нічого не просив. А після підлітковий вік, погана компанія – і любов до мами змінилася ненавистю.

Він звинувачував її в тому, що йому довелося 10 років жити в пеклі. Я вирішив допомогти їм позбутися від образ минулого і налагодити відносини.

Влаштовую їм спільне дозвілля, улюбленої сказав бути добрішими з хлопцем, щоб говорила, як любить його; хлопцю допоміг налагодити навчання, попросив не пити часто.

Починаю помічати, як моя жінка почала готувати улюблені страви сина, а він приносить їй квіти.

facebook