Перший місяць весни 2023 року стане сприятливим для нових починань, знайомств, фінансових операцій та інвестицій

Проліски, що розпустилися, в лісі свідчать про прихід весни. Природа починає потихеньку прокидатися, закликаючи решту світу прокинутися від сплячки теж.

Весна – це пора оновлення та духовного переродження, але у кожного знаку зодіаку воно відбудеться по-своєму.

Початок весни відкриває астрологічний рік, який принесе нову енергію у комунікаціях між людьми, а також запустить сприятливі процеси в інноваційних бізнес-проектах та романтичних знайомствах.

Головною подією на початку весни стане вихід Сатурна зі знаку Водолія та перехід у Риби – 6 березня. Сатурн – планета соціальна та повільна. У завершальному зодіакальному колі знаку Риб, ця планета пробуде до лютого 2026 року.

Оскільки у розслабленому, мрійливому та тривожному знаку Риби Сатурн почувається некомфортно, зміну розташування планети на собі першими відчують знаки: Риби, Діви, Близнюки та Стрільці.

Вони відчують на собі більше переживань та внутрішнього тиску у стосунках із близькими. Тому цим знакам зодіаку особливо важливо приділити пильну увагу своєму здоров’ю. Медитація, йога, плавання, масаж та різні оздоровчі процедури підуть на користь.

Меркурій у березні змінить відразу два знаки: 2 березня планета увійде на знак Риби, де перебуватиме в падінні, а 19 березня перейде до Овна.

Це означає, що у першій половині місяця знакам зодіаку слід виявити пильність під час підписання важливих договорів та укладанні угод. Важливо читати тексти документів, тому що усні договори до другої половини березня силою не володітимуть.

Марс 24 березня перейде на знак свого падіння – Рак, тому наприкінці місяця знаки зодіаку відчують спад ініціативності. Вплив вогненної планети також вимагатиме особливої обережності у починанні справ.

18 березня Венера змінить некомфортний для неї знак перебування Овна, на свій знак володіння – Телець. Це дуже сприятливий період, коли корисно спрямовувати сили та енергію у бік поліпшення житлових умов. Можна буде робити ремонт, готуватися до переїзду, купівлі нової квартири чи дачної ділянки.

You cannot copy content of this page