Мир
Під час першого ж обіду в Букінгемському палаці нареченій принца Гаррі натякнули на «брудну крoв» (фотофакт)

Подейкують, не всі члени королівської родини Великобританії з розкритими обіймами зустріли свою майбутню родичку Меган Маркл.

На першому ж великому зібранні, традиційному передріздвяному обіді Її Величності Єлизавети ІІ наречена принца Гаррі, котра є наполовину афроамериканкою, зазнала жорcтокого приниження з боку однієї з принцес.

Про це пише «Таблоїд«.

Кривдницею Меган стала дружина принца Майкла Кентського, 72-річна баронеса Марія Крістіна. Жіночка, відома своїм важким характером та раcиcтcькими поглядами, з’явилася в Букінгемському палаці з брошкою у вигляді темношкірої жінки.

Прикраса принцеси, схоже, належить до так званої «арапcької» серії, популярної в XVIII-му столітті. Серед ювелірів та художників тоді було модно зображати темношкірих людей-служників у тюрбанах та ошатних вбраннях.

Як нагадує видання, в 2004-му році принцеса Кентська опинилася в центрі скaндaлу після того, як буцімто заявила темношкірим відвідувачам одного з ресторанів, щоб вони «верталися в колонії». Сама Марія Крістіна, котра має прізвисько «принцеса-нахаба», згодом це спростовувала.

У одному зі своїх інтерв’ю Її Високість заявила, що британці мали б більше турбуватися про чистоту крoві своїх нащадків.

Також пихата пані начебто колись хвалилася, що в ній, представниці шляхетного німецько-угорського роду, тече більше королівської крoві, ніж у будь-кому, з ким одружувалися члени британської королівської родини після принца Філіпа.

Майкл Кентський, який є кузеном королеви, та його дружина мешкають у Кенсингтонському палаці, так само, як і Меган із Гаррі. Та свою «милу» майбутню родичку Маркл уперше зустріла на обіді в Єлизавети.

Ось цю прикрасу Її Високість одягнула на першу зустріч із Меган Маркл

facebook