Під прицілом сім’я, гроші, кар’єра: чого слід уникати Овнам, Ракам, Тельцям та Близнюкам до кінця 2023 року

Астрологи поділилися прогнозом на другу половину 2023 року, назвавши головні небезпеки для деяких знаків зодіаку.

Чого слід уникати тим, хто ризикує накликати на себе лихо — підключаємо інтуїцію.

Овни будуть зайняті питаннями, пов’язаними з роботою та здоров’ям. Ці аспекти нагадають про себе в серпні і турбуватимуть аж до грудня. На цьому тлі багато подій видадуться неважливими, зате принесуть значну віддачу пізніше. Також можливі особисті труднощі, проблеми зі здоров’ям, житлові негаразди, втрати — сімейні та матеріальні. Все це нагряне у другій половині жовтня.

Тельцям варто побоюватися чималих витрат. 2023 – не той час, щоб витрачати гроші на дрібниці. Також під прицілом опиниться родина, переїзд, турбота про близьких та батьків.

На роботі кардинальні зміни у другій половині осені. Увага здоров’ю. Кохані люди та колеги стануть опорою, запевняють астрологи.

Близнюки можуть втратити важливу підтримку в особі соратників і друзів. Їм буквально доведеться боротися за себе та свою справу. Дрімати і ніжитися не буде змоги. Заробітки повинні залишатися під контролем, будь-які витрати можуть пробити пролом у сімейному бюджеті.

У другій половині осені бережіть дітей, коханих людей. Можуть повернутися старі зв’язки та захоплення. З середини року та на наступні два роки плануйте нові справи, — радять астролог.

Перед Раками гостро постає питання, пов’язане з кар’єрою. Фінансовий та діловий успіх переплітатимуться з матеріальними проблемами. Цьому знаку зодіаку слід бути економнішим.

У жовтні – пригляньте за домом, майном, бережіть батьків. Зупиняться проєкти на початку листопада, ви можете попрощатися з другом. Але прийдуть перспективи у творчості, коханні, справах дітей та ділових починаннях, — уточнють асроексперти.

You cannot copy content of this page