Під захистом Вищих сил: 4 знаки Зодіаку, у яких найсильніший зв’язок з їхнім Ангелом-охоронцем

На думку астрологів, пощастило мати сильний зв’язок з Ангелом-охоронцем лише чотирма зодіакальними Знаками. В інших «контакти» з небесними захисниками слабші.

Близнюки

Обдарований із усіх боків Знак Зодіаку просто дивиться на життя. Йому щастить вигравати у лотерею. Йому часто дістаються добрі робочі місця. А люди завжди прагнуть Близнюків, оскільки легко знаходять з ними спільну мову. І навіть якщо Знак Зодіаку пропускає вигоду крізь пальці, успіх все одно повертається до нього.

А сприяє цьому Ангел-охоронець Бахрам. Він оберігає підопічних від усіляких неприємностей як на роботі, так і на особистому фронті.

Діва

Другий після Козерога трудоголік. Дуже заповзятливий Знак Зодіаку, що вміє грамотно розпоряджатися не лише часом, а й фінансами. Він легко примножує їх, якщо береться за таку справу. А допомагає йому Ангел-охоронець Кадміїл. Більшість тих, хто народжений під крилом цього покровителя, не мають проблем із грошима та в коханні.

Стрілець

Його авантюрна натура не терпить одноманітності у житті. Одного разу, спробувавши яскравих вражень, Стрільця так і тягне з дому. Йому зручніше жити у дорозі. Тому у квартирі Знака Зодіаку часто лежить зібраний рюкзак.

Йому достатньо 5 хвилин, щоб зібратися та зірватися з місця. А зберігає його під час подорожей Ангел Адначіїл. Саме він вказує правильний шлях у дорозі та вихід із складної ситуації. Таке заступництво робить Стрільця впевненим у собі.

Риби

Найбільші фантазери у Всесвіті і за сумісництвом найвразливіші із зодіакальних Знаків потребують серйозної опори. І цією опорою для них є Єґалміїл. Це він не дає образи довірливих підопічних і допомагає їм легше пережити зіткнення з реальністю. А ще сприяє налагодженню відносин між Рибами та їхніми домочадцями.

You cannot copy content of this page