Підказки карт Таро на квітень 2023 року: всі знаки зодіаку

Підказки карт Таро на квітень 2023 року: всі знаки зодіаку

Овен

На початку квітня, Овнам рекомендується на деякий час залишити себе на самоті, тому що Аркан “Самітник” символізує ізоляцію, яка може бути вимушеною, але зрештою буде корисною. Цей час дозволить представникам цього Знаку приділити увагу своєму самопочуттю та спланувати справи на наступний місяць без поспіху.

Телець

Квітень буде періодом позитивних змін та можливостей для Тельців. Згідно з картою «Зірка», вони знаходяться на правильному шляху і можуть досягти успіху, якщо йтимуть за своєю інтуїцією і не ігноруватимуть сприятливі знаки.

Близнюки

У квітні Близнюкам варто виявити відповідальність і зосередитися на досягненні цілей, щоб уникнути помилок. Карта «Ієрофант» вказує на необхідність розміщення пріоритетів та переймання досвіду старших колег.

Рак

Квітень обіцяє Ракам успішний старт, як вказує карта «Сонце», що символізує відсутність перешкод та сприятливу енергетику. Це чудовий час для здійснення мрій та нових починань, а також для радості та щастя у спілкуванні з близькими людьми.

Лев

Левам доведеться зустріти початок місяця з оптимізмом і реалізовувати свої сміливі ідеї, оскільки карта “Мир” обіцяє сприятливу долю. Крім того, Аркан передбачає виконання бажань і гармонію у відносинах з близькими людьми.

Діва

Аркан “Суд” починає квітень для Дів, нагадуючи їм про необхідність бути відповідальними. Дотримуючись закону та совісті, представники знаку зможуть успішно завершити складні справи та позбутися негативних впливів заздрісників та недоброзичливців.

Терези

Аркан «Самітник» попереджає Терези про необхідність визначитися з цілями та пріоритетами перед початком роботи. Дайте собі час відпочити і подумати, перш ніж розпочинати нові справи у квітні.

Скорпіон

Аркан «Мир» віщує Скорпіонам успіх та благополуччя у квітні. За цією картою вони зможуть здійснити свої мрії та знайти місце, де їм буде добре. Усі проблеми та невдачі залишаться позаду.

Стрілець
Аркан “Зірка” віщує Стрільцям чудовий початок квітня, коли вони будуть впевнені у своїх силах і зможуть рухатися до своїх цілей. Однак, потрібно бути відповідальним та уважним, щоб не упустити можливостей, які дає доля.

Козеріг

Аркан «Сила» закликає Козерогів не гаяти часу на початку весни і йти на свій успіх, виявляючи впевненість у своїх здібностях.

Водолій

З перших днів квітня у Водоліїв розпочнуться зміни на краще. Аркан «Суд» передбачає, що вони зможуть подолати конкурентів, виграти судові справи та подолати будь-які перешкоди на шляху.

Риби

На початку квітня Рибам буде ясно, що потрібно зробити останній крок до мети. Карта «Колесниця» говорить про відсутність причин для сумнівів та необхідність не втрачати шансу на успіх.

You cannot copy content of this page