життєві історії
Пішла купити шампунь, а повернулася з кредитом на 50 тисяч

Забавна, і в той же час сумна, історія трапилася з дружиною одного мого товариша.

Ви б тільки бачили вираз його обличчя, коли його дружина повідомила йому цю новину. Я навіть не знав, як відреагувати. Толі підтримати людину потрібно, поспівчувати, то чи в стороні залишитися.

Загалом, справа була так. Поїхав мій товариш з сім’єю в магазин за покупками. Поки вони ходили по торговому залу, мимоволі розділилися.

Олексій з сином пішли дивитися автомобільні товари, а Христина вирушила вибирати продукти особистої гігієни. Через деякий час зустрілися.

«Олексій, мені потрібно ще в одне місце з’їздити! Тут недалеко! »- говорить Христина.

«Куди ще?» – втомлено питає чоловік.

«Так до мене зараз дівчина підійшла, порадила одну фірму. У них власне виробництво лінійки косметики в Європі. Вони тільки відкрилися у нас, тому зараз акція, там повний набір для догляду за волоссям всього за пару гривень, іноземного виробництва! »- захлинаючись розповідає дівчина.

«Тобі що, тут шампунів мало продають?» – пробуркотів Олексій. Але так і не зміг відмовити свою дружину. А дарма. Ой, як же дарма!

Загалом, вирушила сім’я за адресою, вказаною на візитці. Візитку, природно, та незнайома благодійниця Христині дала. На картці намальовані барвисті рекламні матеріали, і великими літерами слова: «Знижки! Подарунки! »

Ну ви розумієте, це як гіпноз на дівчат деяких діє.

Приїхали вони за вказаною адресою, там звичайне офісна будівля. Христина пішла всередину, а Олексій з дитиною залишилися чекати в машині.

Минуло близько сорока хвилин. Христини все не було. Чоловік вирішив зателефонувати, дізнатися, куди вона поділася.

«Ти скоро?» – сердито запитує дружину по телефону.

Читайте також: «Та ви що, і помідори заберете?» — старенька не зрозуміло, що відбувається

«Льоша, ще буквально хвилин десять! У них тут виявляється перша процедура по відновленню волосся безкоштовно проводиться! Я вже майже закінчила! »- каже дівчина.

Проходить ще приблизно близько півгодини і на горизонті з’являється Христина. Несе в руках якусь коробку, схожу на подарунковий набір цукерок.

«Що це у тебе?» – поцікавився Олексій, коли дівчина сіла в автомобіль.

«Подарунок! Набір косметики! Уявляєш, якщо курс терапії у них проходиш, то це все безкоштовно! »- радісно заявляє Христина.

«Ага … Безкоштовний сир тільки в мишоловці. А це що за папери?» – запитав чоловік, вказуючи на файл з роздрукованими документами, який Христина акуратно тримала під коробкою з косметикою.

«А, це договір на курс терапії! Три рази в місяць, протягом року. Я розстрочку взяла! »- безтурботно повідомляє дівчина.

«Яку ще розстрочку? Скільки все це коштує в кінці кінців? »- запідозрив недобре Альоша.

«Так там виходить, щось близько три тисячі в місяць треба,» – каже дівчина.

«А ну, дай сюди!» – Олексій буквально вихоплює документи з рук дружини.

«Ти що, не розумієш що ти підписала? Ти кредит зараз взяла на 50 тисяч строком на рік! »- не вірячи своїм очам, читає паперу чоловік.

«Та який це кредит, це розстрочка! Що тобі, шкода чи що? Я давно хотіла волосся в порядок привести! »- виправдовується дівчина.

«Ти подивись, що у тебе в договорі написано! Надання послуг з консультації використання косметики бренду. Три рази в місяць за допомогою зв’язку з вказаними контактними даними! Косметика видана при першому відвідуванні … »- читає пункти договору Олексій.

«Ну так, мені ж дали косметику!» – все ще не доходить суть справи до дівчини.

«Ти розумієш, що ось цей твій подарунок тобі впарили за 50 тисяч, оформивши на тебе кредит? Ти що взагалі думала? Вітаю, цього літа ми на море вже з’їздили! »- вийшов з себе чоловік.

«Але ж не просто косметика … Це ж подарунок. Платити ж треба за процедури! »- до дівчини потихеньку доходить суть події.

«Так, за процедури, які з тобою будуть три рази на місяць по телефону проводити! Тобто ці підприємці будуть тобі дзвонити і розповідати як твоїм подарунком користуватися. Теж майже безкоштовно! Всього-то за 50 тисяч! »- лютує Олексій.

Христина нарешті усвідомила, на що підписалася. Всю дорогу додому їхала в розладнаному стані. Олексій довго не міг заспокоїтися.

«Ось так дружина! Поїхали в магазин, взяли з собою три тисячі, а вона і то примудрилася 50 витратити! І на що? На шампунь якийсь! »- підводить підсумки поїздки чоловік.

Ну а далі він повідав нам на роботі цю історію. Пошукали в інтернеті інформацію, виявилося, що таких обдурених жінок достатню кількість.

Навіть судитися хтось пробував з цією компанією, проте, безрезультатно. Договір же підписаний власноручно.

Ось так от буває.

facebook