життєві історії
Пішла жити на смітник і стала вільною

Ця незвичайна історія однієї жінки, чиє життя змінилася до невпізнання.

Її звуть Віра. Вона була не старше 30 років, красива, струнка, займалася танцями і любила життя.

Вийшла заміж за чоловіка досить забезпеченого. Він дуже красиво за нею доглядав. Чоловіки вміють доглядати. Не всі, але більшість все ж вміють.

Він дарував їй квіти круглий рік. Коли вранці вона прокидалася, то обов’язково поруч з ліжком стояв букет. Квіти він вибирав в залежності від пори року.

Вона подарувала йому двох дітей, хлопчика і дівчинку. Зберігала домашнє вогнище, підтримувала затишок і виховувала дітей.

Але він по натурі своєї був бaбiєм. І Віра знала про це. Виявилося, що він зраджує їй з найкращою подругою Віри. Віра шукала розради, їй потрібно було всього лише висловитися. Їй було важливо, щоб її зрозуміли і розділили з нею її горе.

Один раз Віра, розмірковуючи вголос про своє життя, йшла викидати сміття до великих баком у дворі будинку. І виявила вона, що слухає її уважно бомж. Вийшло так, що вона розговорилася з ним, а він навіть зміг її заспокоїти і підтримати.

Виявилося, що у бомжів своє так зване держава. Своя життя, що має свої правила і закони.

Читайте також: — Мама живе для себе, але ж є діти і внуки. Чи має вона право на своє життя?

Це можна порівняти з життям ув’язнених, вони теж мають свій статут всередині тюремного життя. У бомжів так само є потреба в грошах, але вона набагато менш виражена, ніж в нашому світі.

Люди зі звалища запропонували їй піти з ними в їх життя. В один момент, Віра прийняла рішення піти жити з бомжами на саме дно. Туди, де діють свої закони, туди, де є свої правила.

Вона просто зрозуміла, що життя не зводиться до заробляння грошей і наживи, що є набагато важливіші речі і жити можна інакше, нехай і на міському звалищі.

Зараз Віра каже, що вона вільна. Каже, що раніше вона була поневолена матеріальним світом, а тепер все стало інакше.

Головне, що її це життя влаштовує.

facebook