Breaking News
Зараз в моєму житті настав період нерозуміння. Мене не розуміє мати, сестра і навіть дружина. Ніколи не думав, що збільшення заробітної плати так змінить моє життя
Я так і не зрозуміла, навіщо вона усе те мені розповідала. Що це – жалість, чи посилене почуття справедливості. Як би там не було, але зустріч з давньою подругою на ринку перевернула моє життя з ніг на голову і повернути усе, як було уже просто не можливо
У Марти характер спокійний, але цю панянку краще не доводити до точки кипіння. Ну, не знаю, як там уже той Петро її дістав, але вона навіть голос не підвищувала, просто узяла і поїхала у відрядження. А далі ми всі від сміху уже й говорити не могли
Мати лементувала, сестра крутилa пальцем біля скрoні. Маринка ревіла: 17 років, при надії, a він простягнув сотню ( «більше не можу») і прoпав
– Я їх прошу мене хоч у будинок людей похилого віку віддати, вони кажуть що то дорого. Тай без пенсії моєї не виживуть. А я на своєму тапчанчику у кухні уже не можу більше. Хоча гріх скаржитись – мені вісімдесят, а я досі дітям допомагаю
Життєві історії
Після кафе свати поїхали до нас додому і погостювали у нас три дні, а коли поїхали – ми не дорахувались багатьох речей. Спочатку навіть і не повірили ми в це, тому почали придивлятись до своїх речей пильніше. І що ви думаєте?

Наша дочка нещодавно вийшла заміж і у нас з’явилися нові родичі – зять і свати. Ми живемо в селі, а вони міські. Тому під приводом, що давно не були на природі, напросилися до нас в гості.

На їх бажання і плани я мовчала і ніяк не реагувала. Їхній син, тобто мій зять, кардинально відрізняється від них, немов він не дитина своїх батьків. Він дуже хороша людина, якій притаманні всі чоловічі якості. Я вважаю, що моїй доньці дуже пощастило з ним і вона зробила правильний вибір. Працьовитий, турботливий і уважний до дружини, до своїх батьків і до нас. Все вміє по господарству, хоч ще і молодий.

Сват у нас далекобійник, працює в хорошій фірмі, проте мінус в тому, що вдома не буває тижнями і це впливає на його поведінку в сім’ї, так як він мало знаходиться в доброму товаристві. Він звик до спілкування в дорозі і це позначається. А ось сваха спокійна, тиха і мовчазна жінка. Крім старшого сина, мого зятя, у них троє малолітніх дітей. У них гроші є, у свата хороший заробіток.

Нещодавно ми вирішили з чоловіком запросити їх на сімейне свято, адже тепер ми рідня. Спочатку, звичайно, довго вирішували, але все ж покликали. Відзначали ми в кафе, замовили банкет, гостей було багато. І ось мій сват в розстебнутій сорочці, гордо постав перед гостями.

Мій зять зробив йому зауваження, а він послав свого сина при всіх гостях та подалі. Ну нічого, буває, все списалося на надто гарячі напої.

Після кафе свати поїхали до нас додому і погостювали у нас три дні. Весь цей час сват намагався нав’язати нам своїх молодших дітей, щоб ми взяли їх до себе погостювати на кілька днів. Звичайно, ми на це не погодилися.

Нарешті свати поїхали, а ми пізніше зрозуміли, що вдома не вистачає багатьох речей. Ми спочатку навіть не вірили в це. Все по дрібниці, але дуже неприємно. У чоловіка зникли деякі інструменти, дрібнички, акле потрібні. А ще сват примудрився поцупити маленький замок з хвіртки.

Сподіваюся, що це був перший і останній раз, коли у нас гостювали свати. Пощастило, що їх син не такий, як вони, але ми його ще мало знаємо і мало чи.

Передрук без гіперпосилання на hot-news.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page