Життєві історії
Після одруження, Надія переїхала до Бориса в його великий двоповерховий будинок. Він її відразу прописав, щоб вона могла відчувати себе повноцінною хазяйкою. Свою квартиру, яка у спадок перейде до синові, Надія вирішила поки здавати в оренду. І все б добре було, так на горизонті з’явилась доросла донька Бориса. І тут почалось найцікавіше

Я дуже товариська і доброзичлива людина, тому у мене завжди було багато друзів і подруг, як сімейних, так і самотніх. Сьогодні я хочу розповісти про свою подругу Надю, яка перебуває у другому шлюбі вже 5 років. Але останнім часом вона почала скаржитися на свою пасербицю, яка взяла за звичку кожні вихідні приїжджати зі своїми дітьми до них з чоловіком в гості. Тобто відпочити люди в уже зрілому віці просто не можуть.

У Наді другий шлюб. З другим чоловіком вони разом протягом п’яти років. Перший шлюб проіснував 30 років, там є син. Син вже дорослий, має власну сім’ю. Бачитися вони досить рідко, так як він живе в іншому регіоні. Борис, новий чоловік подруги, ніколи не приховував, що у нього теж є дитина від першого шлюбу яка виховує двох дітей – 8 та 10 років.

Після одруження, Надія переїхала до Бориса в його великий двоповерховий будинок. Він її відразу прописав, щоб вона могла відчувати себе повноцінною хазяйкою. Свою квартиру, яка у спадок перейде до синові, подруга вирішила поки здавати в оренду.

З дочкою чоловіка подруга познайомилася перед їх весіллям. Вона розлучена і сама виховує своїх дітей. Близько року тому, дочка почала постійно навідуватися до них в гості разом зі своїми дітьми. Починалося все дуже пристойно. На час ремонту в своїй квартирі, а він тривав два тижні, вона зі своїми дітьми переїхала до батька.

Спочатку все йшло добре. Ладнали вони добре, дочка чоловіка допомагала Наді по господарству тощо. Але, ремонт завершився і вони переїхали до себе. Перший час, Надя навіть сумувала за новими родичами. Вона навіть і уявити не могла, що скоро вони її будуть до ручки доводити своєю присутністю.

Спочатку дочка чоловіка приїжджала до них у гості, а з часом почала просто привозити своїх дітей до діда погостювати. Хлопчаки у неї дуже активні. Вони такий розгром влаштовували в будинку, що Борису доводилося відправляти їх назад до матері, що викликало у останньої шквал емоцій. Невже дідусь не любить своїх онуків? А може це його дружина проти присутності дітей у них в будинку?

Надія не приховувала своїх почуттів, щиро не розуміючи, чому рідна мати не хоче виконувати свої безпосередні обов’язки.

А останнім часом дочка Бориса разом з дітьми приїжджає до них в гості кожні вихідні. Гості приїжджають рано вранці в суботу, а їдуть на ніч в неділю. А Надя повинна готувати їжу на всіх два дні. Причому, потрібно враховувати смакові уподобання кожного.

А пасербиця навіть не вважає за потрібне допомагати з продуктами, хоча вони примудряються з’їсти всі запаси з холодильника.

Діти абсолютно не виховані. Вони не соромляться заходити вранці до Бориса і Надії в спальню, щоб їх розбудити. Добре, хоч його дочка привчена стукати, перед тим, як увійти. За словами подруги, у неї вже закінчилися всі сили і терпіння.

На вихідних, як і всі люди, Надія хоче відпочити, а не слухати цілий день дитячі голоси . Та й дочка Бориса не приховує свого невдоволення з приводу ситуації, що склалася. На зауваження вона ніяк не реагує. А коли Боря запитав її, чому вона кожні вихідні їздить на гостину, ніби у неї своїх справ немає, то вона образилася, що рідний батько відмовлятися приймати свою ж дитину.

Зовсім незрозуміла причина її поведінки. У всьому має бути присутня міра. Надія, в 50 років, не бажає підлаштовуватися під чиїсь бажання. Вона попросила Бориса залагодити ситуацію зі своєю дочкою, адже вона господиня в домі і її не влаштовує те, що відбувається.

Передрук без гіперпосилання на hot-news.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page