життєві історії
Після розлучення чоловік забрав усе, а вона повстала з попелу

У моєї мами подруга є. Жили вони з чоловіком добре ніби. Свій бізнес. Кафе і заводик невеликої з виготовлення будь-якого для пoxopoну. Будинок, хороші машини.

У неї перша дитина від іншого і з цим ще дочка. На момент розлучення думаю вона десь в класі 6 була. Джерело

Загалом, почав він їй зраджувати. Містечко у нас маленька. Всі все швидко дізналися. Вона його кидає. Він на коліна, квіти, сльози-соплі-слюні. Пробачила. Він їй круту машину подарував. Начебто все заспокоїлося.

Почав він знову зраджувати. З тією ж. Загалом скандали. Він почав на дружину руку піднімати. Вона вирішила піти остаточно. З будинку вона майже нічого не встигла забрати.

А коханка паралельно з ще одним чоловіком крутила. Ну там теж при грошах мужик. Коханка розуміє, що цей розлучається і кидає другого.

Добре у маминої подруги у брата бізнес. Він допомагає сестрі перший час. Йдуть суди. Він ховає машини. Тобто їх вже не поділити. Платить в суди, в міліцію – і їй ну суди не виграти виходить. На дочку йому пофіг.

Хоча спочатку він її вкрав можна сказати. Але потім зрозумів що з дитиною йому не в кайф. Загалом, з горем навпіл, їй дістається склад.

Все що залишилося від заводика. Вона бере божевільні кредити. Відновлює потроху бізнес, купує квартиру, робить ремонт.

Читайте також: – Вигнала жадібного чоловіка і не шкодую

Коханка доношує речі за дружиною, в кафе ходила типу вона тут вся така головна, потім вaгiтніє і нapoджує. У мужика цього валиться бізнес повністю. Який він так сказати вкрав.

На скільки я сама пам’ятаю, всім рулювала і заробляла гроші його колишня дружина. Ну в неї бізнес, а він в боргах. В результаті коханка йде так, бо грошей немає.

І ще. Подруга дочки – після 9 класу хотіла в Європу відправити вчитися. А колишній чоловік не дав дозвіл на виїзд. Сказав у нотаріуса, що взагалі не впевнений, що це його дочка.

facebook