Життєві історії
Після весілля вона переїхала в його квартиру. Так, вона була симпатичною, але до ідеальної, як говорив син, вона явно не дотягувала. Я бачила, що синові хотілося повертатися в чисту, затишну квартиру, їсти свіжий борщ, відбивні, булочки. Але цього всього не було. Вона трохи готувала і тільки ті страви, які любила сама

Мій син одружений три роки. У перший день знайомства з майбутньою дружиною він прийшов у піднесеному настрої і повідомив мені і батькові, що зустрів ідеальну жінку. Ми з чоловіком тільки переглянулись після почутого. Вони зустрічалися півтора року. За цей час в їх відносинах було все: і радість, і сльози, і любов, розставання і примирення. І ось одного разу він повідомив, що вирішив одружитися на цій дівчині.

Я була не проти спілкування сина з нею, але особливої ​​симпатії до його обраниці не відчувала. Коли я почула про його одруження, то дуже засмутилася. Трохи іншу дівчину я хотіла бачити в якості його дружини і думала, що це чергове захоплення сина. Йому тоді було 24 роки і можна було не поспішати ще створювати сім’ю. Але син твердо вирішив і не збирався слухати мої поради. Я пробувала його відговорити. Але безрезультатно.

Після весілля вона переїхала в його квартиру. Так, вона була симпатичною, але до ідеальної, як говорив син, вона явно не дотягувала. Я бачила, що синові хотілося повертатися в чисту, затишну квартиру, їсти свіжий борщ, відбивні, булочки. Але цього всього не було. Вона трохи готувала і тільки ті страви, які любила сама. Перші два роки його дружина ще працювала, а зараз в постійному пошуку. Час у невістки предостатньо, щоб і готувати, і дотримуватися чистоти в будинку. Але їй це не потрібно: або не хоче, або ніхто ніколи не вчив.

Мій син нерішучий і м’який чоловік. Вона не прислухається до його думки, сама приймає рішення. Не дивно, але мій хлопчик змінився і не в кращу сторону. Він перестав поспішати додому, затримується постійно на роботі. І в той же час його дружина постійно щось вимагає, чимось незадоволена, десь гуляє, постійно у неї нові обновки.

А нещодавно невістка поставила нас всіх перед фактом – квартиру потрібно продати і купити велику трикімнатну. Я не витримала і пояснила їй, що продасть вона лише ту квартиру, на яку сама заробить. І прямо невістці сказала, що це вдалий план залишити сина без житла, але нічого не вийде. Я їй, звичайно, відмовила, і пояснила, що квартиру, в якій вона живе, купили ми з батьком і сином. Так наша ідеальна невістка влаштувала сцену з літаючим посудом і втратою свідомості, звинувачуючи мене у всіх її негараздах. Ну, звичайно, її план не спрацював і влаштована сцена тому підтвердження. Син теж отримав за нерішучість. Звичайно ж, вона не очікувала, що я скажу, категорично ні.

Я бачила, як любить мій хлопчик свою дружину, але йому було дуже незручно. Він не знає, що й робити. І дружині не може суперечити, і я сказала, що продавати квартиру не дозволяю. Я б давно виставила таку невістку і забула про її існування. Але в першу чергу, син нехай сам розбирається зі своєю дружиною. Нехай нарешті проявить твердість свого характеру. А як інакше?

Передрук без гіперпосилання на hot-news.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page