Плутон буде суворим, але справедливим: астрологічний новий рік принесе великі зміни

23 березня на астрологічній карті світу відбулася епохальна подія: планета Плутон, яка відповідає за долі людей та цілих поколінь, після 15-річного перебування у знаку Козерога змінює свою обитель. І переходить на знак Водолія. Чому цей транзит вважається таким важливим.

Перехід Плутона відповідає за великі реорганізації у суспільстві. 23 березня планета здійснить тестовий захід на знак Водолія. У червні Плутон розвернеться у зворотний рух, і в січні 2024-го обґрунтується у Водолії надовго, до 2044 року.

Що ж принесе Плутон у Водолії?.

Козеріг — консервативний знак, стійкий до змін, тоді як Водолій — це про інновації, свободу самовираження. Тому зміни, хай і не відразу, торкнуться багатьох сфер нашого життя. Зміняться засоби зв’язку, на нас чекають великі відкриття, що стосуються космосу, штучного інтелекту.

Завдання Плутона — змінити наш погляд, поміняти наші установки, забрати в нас усе, що зжило себе, щоб збудувати нове життя. І тут Плутон буде суворим.

Астрологи наголошують, що у цей період особливе місце у житті кожного займатимуть близькі люди, соратники. Саме в колективі, поряд із рідними, людина зможе максимально комфортно пройти своє друге народження, вийти на новий рівень.

Плутон вимагає від кожного з нас якісних та кардинальних трансформацій. Все, що вступає у боротьбу з цією планетою, на жаль, неминуче має бути зруйновано, щоб збудувати щось нове.

Хвилюватися не треба, але налаштуйтеся, що у вас може статися форс-мажор, який змусить вас змінити своє життя.

Наприклад, станеться розрив стосунків. Сприймайте цю подію як шанс змінити себе, побудувати щось нове, що зробить вас сильнішим та щасливішим.

You cannot copy content of this page