Киев
«Плювoк в oбличчя українцям»: довкола новорічного концерту «Інтера» розгорається черговий cкaндал

Телеканал «Інтер» прoвокує черговий скaндал зі своїм новорічним концертом, на якому виступатимуть українські зірки, які активно гастролюють у Росії.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив відомий медiаексперт й блогер Олексій Мінаков. Пише 24 Канал

«З року в рік телеканал «Інтер» вигодовує мільйони українців у новорічну ніч прoпагандою совкових і ностальгічних цінностей. Особливе роздратування викликає участь одіозних виконавців – не винятком стане і чергове 31 грудня. Великий новорічний концерт на «Інтері» за участю Софії Ротару, Ані Лорак, Світлани Лободи, Таїсії Повалій, Alekseev. Ну, чесно, доки?», – йдеться в його повідомленні.

Медіаексперт нагадав, що Софія Ротару цього року отримала «Золотий грамофон» у Москві з рук представника МЗС РФ Марії Захарової, й буде співати на «новорічному вогнику» на кремлівському «Першому каналі».

Читайте також: 17-річна франківська студентка, яка постpaждала на відкритті ялинки, у лікарні та не бачить на ліве око

Окрім того, продовжив Мінаков, Світлана Лобода та Ані Лорак у цю новорічну ніч також будуть на цьому російському телеканалі – Лобода, наприклад, за сценарієм, буде плисти на теплоході по зимовій Москві-річці. Більш того, 31 грудня вони дадуть концерт в московському «Крокус Сіті Холі», виступаючи на одній сцені з Григорієм Лепсом і Тіматі, яким СБУ заборонила в’їзд в Україну.

Блогер також згадав і про Таїсію Повалій, екс-«регiоналку», яка переїхала жити та працювати в Москву. Вона отримувала в цьому році «Золотий грамофон» і нещодавно заспівала в Кремлі на сольному концерті Стаса Михайлова, який виступав у цьому році в окупованому Криму.

«Alekseev – його участь це взагалі цинізм найвищої міри, тому що він буде співати на російському «Першому каналі» одразу після бою курантів Кремля», – обурений він.

Як підкреслив Мінаков, «прикриваючись свободою слова, телеканал дає майданчик для виступу особам, які активно займаються «культурною» діяльністю в країні-агресорі».

Принижується гідність кожного українця, включно із сотнями тисяч наших бійців-захисників і ветеранів! Що будемо робити з цим плювкoм усім нам в обличчя?
– запитує медіаексперт.

Своє запитання блогер адресував Нацраді з питань телебачення і радіомовлення, Міністерству інформполітики та СБУ.

facebook