По гаманцях яких знаків вдарить ретроградний Меркурій: період ретроградного Меркурія може стати дуже складним для…

По гаманцях яких знаків вдарить ретроградний Меркурій

Період ретроградного Меркурія може стати дуже складним для Овнів, Близнюків, Раків, Дів, Терезів, Скорпіонів, Стрільців, Козерогів та Водоліїв. .

За її словами, планета Меркурій вступить до ретроградної фази 23 серпня і перебуватиме в ній до 15 вересня.

У цей період краще утриматися від початку нових важливих справ: чи це оформлення документів, чи великі інвестиції чи перехід на нову посаду. Варто присвятити час уже запущеним проектам.

Оскільки Меркурія має рухатися ретроградно у знаку Діви, має сенс переглядати стару інформацію, займатися архівацією та систематизацією документів.

Представникам усіх знаків зодіаку рекомендується в цей період посилити пильність: високий ризик того, що між людьми виникатиме непорозуміння, а будь-яка нова інформація виявиться далекою від істини.

Особливу увагу слід приділити фінансовим та бухгалтерським документам: помилки та недоліки можуть дорого обійтися.

Купуючи щось, слід ретельно перевіряти якість товару та умови доставки, додала астролог.

Овни мають бути готові до того, що в період ретроградного Меркурія їхня техніка може виходити з ладу, а також можуть бути проблеми у спілкуванні.

Близнюкам треба особливу увагу приділяти документам, пов’язаним із нерухомістю: варто відкласти угоди та великі покупки. У свою чергу, маленьким Близнюкам знадобиться додаткова підтримка у навчанні, зазначила експерт.

Терезам у цей час краще уникати великих фінансових операцій, важливих зустрічей і не оформлювати офіційно відносин.

Уважно ставтеся до нових знайомих, особливо у подорожах.

У Скорпіонів можуть виникнути проблеми у навчанні: все нове засвоюватиметься насилу, акцент варто змістити на поглиблене осмислення раніше пройдених тем.

А ось Стрільцям, незважаючи на складний період, рекомендується активно працювати: час добре підійде для збирання інформації та пошуку союзників серед авторитетних людей.

Козерогам варто уникати процедур у сфері косметології, стоматології.

А у Водоліїв зростають ризики, пов’язані з транспортом, – треба бути уважними до змін у розкладі та готовими до можливих поломок. Також зараз краще не займатися фінансовими інвестиціями та не позичати гроші.

You cannot copy content of this page