життєві історії
— Почав ловити себе на думці, що краще б одружився на тещі

Ось є такі жінки, які не тільки мають гарний вигляд у будь-якому віці, але мають у своєму розпорядженні своїм дивовижних характером. З одного з них і познайомився Георгій. Шкода лише, що пізно.

З Вікою зустрічалися близько року. Справа йшла до весілля, а з батьками були знайомі лише заочно. Вирішили відразу зібрати рідних по обидва боки. Замовили столик в кафе, вибрали дату і сповістили батьків.

Ми приїхали першими, через пару хвилин в зал увійшли мої батько і мати. Проста сімейна пара, прожили разом все життя. Батько виділявся оригінальним гумором, а мама завжди його підтримувала.

Незабаром до столу приєднався батько Вікторії. Її батьки давно в розлученні, але намагаються підтримувати зв’язок, беручи участь в житті дочки. Мати нареченої трохи затрималася, з’явилася остання. Але як!

Я сидів біля вікна, іноді дивлячись на вулицю. Не те, щоб було нудно, швидше за просто хвилювався. Адже не кожен день просиш руки коханої людини, та ще й в повному сімейному складі.

Помітив жінку, квапливо крокуючи до входу в кафе. Тоді ще промайнула думка, яка ставна дама. Вона немов виділялася серед оточуючих.

На вигляд років тридцять вісім, може і молодше, пряма постава, витончена хода, акуратна зачіска, не дивлячись на довге волосся, які розліталися на вітрі.

На мій подив, жінка підійшла до нашого столика. Зрозумів, що це і є моя майбутня теща.

Віка всім представила Поліну Володимирівну. І почалася звичайна сімейна вечеря, переплітається з нескінченними розмовами, знайомством, побажаннями на майбутнє і плануванні майбутнього весілля.

Половина слів пролітала мимо вух. Хотілося не відводити погляду від Поліни Володимирівни. Моя Вікторія меркнула на тлі своєї матері.

Читайте також: Пішла жити на смітник і стала вільною

Пройшло весілля. Жити почали в орендованій квартирі. Стало зрозуміло, що такі гроші краще віддавати не господареві, а взяти іпотеку або постаратися придбати своє житло. Розглядали різні варіанти. Але один сподобався найбільше.

Після весілля залишилася деяка сума, на яку можна було купити ділянку за містом, в невеликому селищі. Селище всього в п’яти кілометрах від міста, тому відстань не лякало.

А приватний будинок для нас обох підходив краще квартир. І для машини можна побудувати гараж, діти підуть – можуть спокійно грати в своєму дворі, природа, повітря.

Так і зробили. Взяли ділянку. Грошей вистачило ще й залити фундамент. Щоб не витрачати на знімне, дружина запропонувала тимчасово переїхати до її матері.

У неї простора квартира, а живе одна. Переїхали, поступово відкладали гроші і продовжували будівництво.

Але життя в одному будинку з ідеальною жінкою з кожним днем ​​ставала нестерпною для мене. Почав ловити себе на думці, що краще б одружився на тещі.

Мимоволі порівнював Віку і Поліну. Вони такі різні. І якби було можливо, якби я зустрів Поліну раніше.

Після розлучення Поліна Володимирівна не хотіла заводити серйозних стосунків. Занурилася в роботу. Її життя залишалася загадкою для всіх. Це людина, яка не розмовляє на усі теми як люблять жінки. Завжди тільки по справі.

Перед роботою встигає позайматися в спортзалі. Увечері зустрічається з подругами або проводить час на роботі. Примудряється не тільки утримувати себе, а й допомагати дочки. При цьому, завжди ввічлива, пунктуальна і культурна.

Розуміючи, що так жити неможливо. Змінювати з тещею звичайно не готовий, але з дружиною ми почали поступово віддалятися.

Зайняв основну суму і вклався в будівництво. Як тільки основне було готове, ми переїхали. Обробкою займалися вже проживаючи в будинку. На той час Віка обрадувала вaгiтнicтю.

Поступово життя поверталася в звичне, нормальне русло з чистими думками. До цього часу намагаюся рідко бачитися з тещею, тільки за потребою і разом з дружиною. Сподіваюся, що і моя Віка теж буде схожа на свою матір в її віці.

facebook