Почнеться нове життя: астрологи передрікають чотирьом знакам Зодіаку суперзміни після квітневого затемнення

Квітневе сонячне затемнення буде першим із двох прогнозованих у 2023 році.

Сьогодні, у четвер, 20 квітня 2023 року, мешканці Землі зможуть спостерігати сонячне затемнення. У деяких регіонах земної кулі можна буде побачити, як сонце сховається повністю, в інших місцях затемнення буде кільцеподібним.

Астрологи заявляють, що логіка попередніх подій підказує, що жителям Землі від сонячного затемнення варто чекати чогось дуже серйозного та значущого.

Що ж до впливу цього затемнення на представників різних зодіакальних знаків, то варто зазначити, що майже все, що відбувається з нами в період його дії, може тривати серйозно і довго.

Головними везунчиками, яким сонячне затемнення відкриє ворота у нове життя, стануть Леви та Стрільці.

У період дії цього затемнення цілком зможуть реалізувати свої вміння і досягти бажаної мети, проявляючи себе дуже яскраво і опиняючись у самій гущі подій. Для них цей час – це період соціального та кар’єрного зростання, творчих пошуків та справжнього драйву.

Щасливий поворот подій відчинить двері в нове життя і ще двом представникам зодіакального кола – Близнюкам та Водоліям. На представників цих знаків Зодіаку попереду чекають важливі зустрічі, ділові знайомства та біла смуга у справах, у тому числі й грошових.

Квітневе сонячне затемнення буде першим із двох прогнозованих у 2023 році. Вдруге астрономічний феномен відбудеться 14 жовтня.

Фото Олександри К.

You cannot copy content of this page