життєві історії
«Подарунок» для колишнього чоловіка, який він не забуде ніколи

Це був самий незабутній подарунок на день нapoдження, який вона коли-небудь дарувала, а він коли-небудь отримував.

Ліза і Тимофій були одружені і знімали квартиру. З деяких пір Ліза помітила, що Тимофій став довго затримуватися на роботі, хоча зарплата не додавалася, рідко проводив з нею вихідні, став дратівливим і різким.

Стала підозрювати, що у нього з’явилася інша, але сам Тимофій зізнатися не наважувався.

Звичайно, йому було зручно, що Ліза готує, пере, ходить за продуктами і вирішує всі побутові питання. А «для душі» у нього була інша дівчина.

Ліза встановила в квартирі приховану камеру і незабаром дізналася всю гірку правду. Але Тимофія вирішила не говорити прямо, а підготувати незабутній «подарунок», адже наближався його день нapoдження.

Ліза сказала йому, що їде у відрядження, хоча сама нікуди не їхала. Зняла кімнату неподалік і стала чекати дня нapoдження.

Читайте також: Кращий друг забрав у мене дружину – не очікував

Ліза передбачала, що Тимофій призведе нову пасію до них в квартиру, як він це вже робив в її відсутність. І не помилилася.

Вона намовила родичів і друзів Тимофія влаштувати йому сюрприз і голосно і пишно привітати іменинника з ранку. Набралося чоловік десять, включаючи свекра і свекруху.

День нapoдження настав, Тимофій був переконаний, що Лізи немає в місті.

Рано вранці десять чоловік, друзі і родичі, на чолі з Лізою, з хлопавками, подарунками та плакатами, свекруха з величезним тортом підійшли до квартири, де мирно «спав» іменинник!

Ліза відкрила своїм ключем, вони тихо пробралися до кімнати і, ввімкнувши світло, почали голосно плескати в долоні, хлопавки та вітати, але від побаченого всі зaвмepли на порозі.

Тимофій нічого не розуміючи вискочив з ліжка, його «нова любов» спішно намагалася хоч щось натягнути на себе.

Ліза розіграла здивування і образу, свекруха впустила торт на підлогу, свекор став лаятися на Тимофія, друзі з поникаючими головами розгорталися і йшли на вихід, подруги втішали Лізу .

Всі учасники «свята» ніколи не забудуть цей незабутній «подарунок» імениннику, а він сам і погорів.

facebook