Погано виходите на фото? Помилки позування, які роблять всі

Не повертайтеся до камери рівно, ви візуально здаватиметеся стрункішою, якщо розвернетеся трохи боком. Руки гарніше виглядають, коли вони асиметричні, поставлені по-різному.

При позі сидячи обов’язково поверніть ноги вбік, прогніться в попереку і потягніться макушкою вгору.

Не піднімайте плечі – через це шия на фото здається коротшою. Навіть якщо у звичайному житті у вас немає другого підборіддя, на жаль, часто його можна побачити на фото. Тут знову річ у тім, що ви надто затиснуті. Якщо розслабити плечі та руки, а голову постаратися витягнути трохи вперед, недолік чарівним чином пропаде.

Також важливо підняти погляд: дивіться у камеру! Це теж дозволить вам візуально подовжити шию та приховати підборіддя.

Намагайтеся завжди переносити вагу на задню ногу в позі стоячи, якщо у вас невеликий зріст.

Не затримуйте дихання. Зазвичай, перед тим, як зробити знімок, ми намагаємося максимально застигнути, щоб уникнути розмитих фото. У такі моменти у нас напружується все тіло, дихання сповільнюється, обличчя спотворюється, а погляд стає скляним. Тому так важливо спробувати розслабитись. Чим спокійнішими ви будете, тим краще вийде кадр.

Висвітлення на фото – головний секрет усіх успішних фотосесій зірок. Якщо воно неправильно сформоване, обличчя обов’язково виглядатиме старішим і ширшим, ніж у дзеркалі. Крім того, стануть помітними всі недоліки: від дрібних зморшок до темних кіл. Тому при позуванні важливо повертати обличчя до джерела світла. Так ви виглядатимете молодшими, а риси обличчя — м’якшими.

На підсумок, подивіться, що професійні моделі роблять із руками: одну кладуть на стегно, іншу плавно ведуть уздовж тіла — виходить гарний вигин, який відволікає увагу від не завжди правильних форм фігури. Можна залучати різні елементи одягу: торкатися комірця, використовувати кишені – це дуже природно.

Ніколи у моделі ви не зустрінете «звисших» рук, що телепаються уздовж тіла, навпаки, вони завжди активні. Але не перестарайтеся, спираючись на все поспіль. Нехай предмети на тлі залишаться антуражем, а чи не головними героями.

You cannot copy content of this page