життєві історії
Покладіть шматок мила до грошей так, щоб воно лежало між двома купюрами і фінансові справи миттєво налагодяться

Розкішно я ніколи не жила, але завжди все необхідне було. Тільки три роки тому у нас в родині лихоліття настав. Я з роботи розрахувалася, а іншу довго знайти не могла, ще й боліла сильно.

Зарплати чоловіка ледь вистачало, щоб двох наших крихт прогодувати і ліки для мене придбати. Джерело

В гості на хрещення до нас приїхала моя тітка. Я ставила на стіл убоге частування, і відчувала сором за нашу бідність. Тітка втішила, поставила шампанське і мій улюблений сир з цвіллю.

Тітка Марина сказала, що ми мило заговоримо, і фінансові справи миттєво налагодяться.

Ми звикли користуватися тільки рідким милом, а для обряду потрібно тверде. Шматок такого мила покласти до грошей так, щоб воно лежало між двома купюрами і вимовити:

,,Мило довго варилося, так стомлено. Сил набирайся, від грошей заряджайся! Енергію накопичити, мені подаруй. Так тому і бути”!

Читайте також: Подарувала подрузі сина і стала щасливішою

Ну а потім просто мити їм руки, вимовляючи при цьому:

«Мило пінне, грошима заряджене! Наскільки чітко виражені моїх руках – настільки грошей в моїх засіках. Як воно мої рученьки пестить – так і гроші до них прилипають.

Як піна збивається, так і гроші множаться! Та не змиються вони без сліду, як мило змиє вода. У мене залишаться, так в зростання підуть, та друзів своїх приведуть! Нехай буде так! Амінь. »

Посиденьки з Маринкою не пройшли даром. Ми з чоловіком йшли, згідно із обрядом, і гроші в нашому домі з’явилися.

Я вилікувалася нарешті, на роботу поруч з будинком влаштувалася, а Сеня мій підробіток знайшов. Тепер я поїду до тітки в гості, пригощати її вином і цукерками смачними.

facebook