Скандал
Покоївка почала прибирати номер, з якого з’їхали двоє хлопців. Піднявши простирадло вона знайшла …

Головні герої нашої сьогоднішньої історії — двоє молодих хлопців  Джош і Кайл . Юнаки впевнені, що тільки добрі справи врятують цей світ. Щоб заразити цією корисною ідеєю світ, вони вирішили почати з себе.

Друзі подорожують по світу і допомагають хорошим людям, знімаючи це на відео і викладаючи в Мережу.

У скарбничці їх хороших вчинків вже чимало маленьких чудес: вони роздавали гроші бездомним, залишали приголомшеним офіціантам нечувані чайові і платили по чужих рахунках на автозаправках.

Але хлопці дуже розбірливі у виборі «жертв», і героями їхніх добрих розіграшів стають люди, які намагаються чесно жити і працювати.

На цей раз хлопці  вирішили віддячити покоївці з невеликого придорожнього готелю. Дівчина ледь не розплакалася, побачивши що для неї підготували ці щедрі незнайомці!

Якось хлопці розговорилися з менеджером закладу, в якому зупинилися. Керуюча не могла натішитися своєю новою покоївкою. Рідкісна акуратистка і справжня трудяга — так описала вона свою робітницю. Жінка без сперечань бралася за будь-яку роботу, щосили намагаючись зробити її на совість.

Кайл і Джош вирішили, що ця дівчина заслуговує маленьке диво, і приготували для неї приємний сюрприз. Хоча на перший погляд це навряд чи скидалося на подарунок …

Автори відео потрудилися на совість, щоб створити в своїй номері справжній розгардіяш. Вони як слід розворушили постільна білизна і сховали під ним 20-доларові купюри, розкладені віялом.

Поруч з банкнотами хлопці залишили записку, де говорилося, що ці гроші — подарунок, який дівчина спокійно може взяти собі. Щоб створити ефект несподіванки, жартівники накидали зверху свого сюрпризу подушок, ковдр і простирадл. А перед відходом встановили в номері приховану камеру, щоб побачити реакцію покоївки.

Зайшовши в кімнату, дівчина як ні в чому не бувало взялася до роботи. А коли раптово виявила під простирадлом гроші — прийшла в справжній шок. Ну а прочитавши записку покоївка і зовсім застигла, ніби вражена громом. Її реакцію можна зрозуміти, просто так отримати $ 500 від абсолютно незнайомих людей — таке трапляється не щодня!

За хвилину Джош і Кайл повернулися в свій номер, щоб пояснити все ошелешеної покоївки. Спочатку дівчина намагалася повернути гроші любителям розіграшів, але їм все ж вдалося вмовити її прийняти їх подарунок. Зрештою, вона й справді цього заслуговує!

«Сподіваємося, що за допомогою нашого вчинка глядачі зрозуміють, як здорово допомагати іншим, і ви відчуєте хоча б малу частку того щастя, що відчуваємо ми!»  — сказав Джош.

facebook