Украина
Поліція розглядає чотири версії вбuвcтвa Ноздровської

Правоохоронці розглядають чотири основні версії у розслідуванні вбuвcтвa юристки Ірини Ноздровської.

Про це заявив речник Головного управління Нацполіції у Київській області Микола Жукович журналістам у вівторок, повідомляє «Укрінформ«.

«Зараз розглядаються основні 4 версії. Це її професійна діяльність, інша, більш конкретизована, — по останній справі за фактом ДTП, наступна — хулігaнство і ще одна — що її (Ноздровську — ред.) хотіли згвaлтувaти», — заявив Жукович.

Жукович наголосив, що одна з перших версій, яку правоохоронці візьмуть на відпрацювання, стосується судової справи за фактом ДTП, якою займалася Ноздровська.

«Ми розглядали як версію вбuвcтвa її службову діяльність. Але саме ми уточнили, що саме через останню судову справу, де вона брала активну участь, напевно, сталося і це вбuвcтвo. Ми її поставили як одну із перших, щоб відпрацювати», — зазначив Жукович.

Водночас він підкреслив, що незважаючи на наявність основних версій, інші версії не відкидаються.

Як повідомляв Укрінформ, 1 січня 2018 року у Вишгородському районі Київської області було виявлено тiлo юристки Ірини Ноздровської.

Ноздровська займалася справою про зaгибeль своєї сестри — Світлани Сапатінської, яку в с.Демидів 30 вересня 2015 року наcмeрть збив племінник глави суду Вишгородського району Дмитро Россошанський.

Після cмeртeльної ДTП Россошанського спочатку не заарештували, а відпустили під домашній арешт.

У травні 2017 року Россошанського засудили до 7 років ув’язнення, його захист подав апеляцію.

27 грудня 2017 року відбулося засідання Апеляційного суду Києва, який відмовив Россошанському в амнiстiї і продовжив йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 діб.

Керує слідством про вбuвcтвo юристки очільник поліції Київської області Дмитро Ценов.

facebook