Украина
Пoмeр найстаріший в Україні водій-рекордсмен, який мав 78 років водійського стажу

У Ніжині Чернігівської області пoмeр 97-річний Анатолій Грищинський, який мав 78 років водійського стажу. Через це був визнаний найстарішим в Україні водієм і занесений в Національний реєстр рекордів. Про це написала в Facebook керівник Національного реєстру рекордів України Лана Ветрова.

Анатолій Грищинський був iнвалiдом та ветераном вiйни, проте до останнього самостійно керував своїм Daewoo-Sens навіть без окулярів, і жодного разу не був оштрафований за порушення правил дорожнього руху. Коли поліцейські Ніжина бачили на дорозі його автівку, вони віддавали йому честь. Пише PRESS-Центр

Читайте також: Лікарі б’ють на спoлoх і закликають батьків давати більше молочних продуктів дітям(відео)

Перші свої водійські права він отримав у 1939 році, коли йому виповнилося 19 років. Пан Анатолій мобілізувався на війну 22 червня 1941 року і вiйськовим водієм пройшов усі фронти. Зустрів перемогу в Кенігсберзі 9 травня 1945 року. Під час війни їздив на ЗИС-5, «полуторці» та лендлізівських «Студебекерах», «Шевроле» та легендарному «Додж ¾».

Після вiйни Анатолій Грищинський закінчив університет, захистив дисертацію й отримав науковий ступінь кандидата економічних наук.

Нагадаємо, найстарішому автомобілісту в світі, американцю Фреду Хейлі, було 108 років.

facebook