Поради карт Таро на 29 червня для всіх знаків зодіаку

ОВЕН – Шістка Кубків

Овни мають можливість поринути в приємні спогади, які допоможуть та додадуть сил рухатись далі.

Рекомендується звернути увагу і спробувати змінити свою модель поведінки що до близьких людей. Гороскоп на середу радить виявляти більше м’якості та толерантності до людей.

ТЕЛЕЦЬ – Колесо Фортуни

Тельцям  потрібно ухвалити важливе рішення, яке може вплинути на новий етап їхнього життя.

Тому слід уважно зважити кожен крок. Рекомендується уникати різких висловлювань, щоб уникнути небажаних наслідків. Гороскоп на попереджає про можливість конфліктів, оскільки вони можуть негативно вплинути на майбутнє Тельців.

БЛИЗНЮКИ – Сонце

Сонце – ця карта немає поганого тлумачення, тому ваш день пройде успішно.

Варто взятись за щось нове, всі справи та задумані плани точно здійсняться.

РАК – Дев’ятка Жезлів

Раки  можуть зіткнутися із розчаруваннями, але не поспішайте падати духом. Іноді доля пропонує нам випробування, щоб виміряти нашу силу та витримку. У будь-якому разі, гороскоп на рекомендує Ракам не здаватися, щоб не сталося. Знайте що після чорної смуги буде точно біла.

ЛЕВ – Вежа

Вежа – це карта, яка не завжди несе поганий сенс, а є попередженням про можливі неприємності. Якщо ви готові до проблем та сюрпризів долі, зможете легко впоратися з усіма труднощами. Гороскоп, у свою чергу, зазначає, що всесвіт повністю підтримує вас.

ДІВА – Паж Кубків

Для Дів гороскоп  пророкує важкий день, особливо з емоційної точки зору. Навіть приємні події, якщо їх занадто багато відбувається одночасно, можуть стомити і емоційно виснажити. Головне – зберігайте спокій, і почуття втоми пройде. Не намагайтеся контролювати все, що відбувається довкола вас – так буде легше жити.

ТЕРЕЗИ – Король Денаріїв

Терези сьогодні будуть повністю відкриті для уроків, які викладає їм доля, і це допоможе їм надалі. В емоційному плані вони помітно ослабли, тому їм знадобиться нове загартування. Всесвіт підкине їм непросте випробування, але здолати його з гордо піднятою головою – це справа принципу. Вперед сміливо!

СКОРПІОН – Верховний жрець

Гороскоп розкриває перед Скорпіонами двері у світ віри та глибокої довіри до людей. Вони відчувають сильну напругу і іноді відчувають порожнечу, проте незабаром період труднощів закінчиться. Можливо, вони мають зробити важливий вибір і визначити свої пріоритети на майбутнє. Мржливо це стосується й романтичних стосунків.

СТРІЛЕЦЬ – П’ятірка Кубків

Їхній настрій може бути пригніченим із натяком на перебільшення та драматизацію. Можливо, вони самі створили проблеми та намагаються їх вирішити з видимістю. Але що якщо поглянути на це з іншого боку? У житті часто виникають труднощі, але їх подолання можна перетворити на захоплюючу пригоду.

КОЗЕРІГ – Дама Жезлів

У Козерогів у карті “Дама Жезлів” прихована сильна особистість, і якщо вони отримали саме цю карту, вони мають всі шанси завоювати цей світ. Однак це стане можливим лише тоді, коли вони навчаться слухати та уважно ставитися до інших.

Всесвіт оцінить їхню доброту і чуйність.

ВОДОЛІЙ – Шістка Денаріїв

Ви відчуваєте втому від обману та інтриг, які відбуваються за вашою спиною. Гороскоп радить вам прямо поглянути у вічі тим, хто вас образив, щоб по-справжньому оцінити ступінь негативного впливу на вас.

Припиняйте всі спроби принижувати вас, але робіть це обережно, щоб уникнути конфліктів.

РИБИ – Сімка Мечів

У Риб виникає неприємне почуття – вони заплуталися у павутинні своїх необачних вчинків. Вони завжди прагнуть знайти легкий шлях, уникати напруги і дозволяють навіть відповідальним процесам йти своєю чергою.

Життя може несподівано завдати удару, тому варто замислитися над тими, кого вони раніше образили, і терміново вибачитися, щоб не дратувати долю.

You cannot copy content of this page