Поради на 18 лютого: до кого доля буде прихильною, а кому треба остерігатися складнощів

Поради на 18 лютого: до кого доля буде прихильною, а кому треба остерігатися складнощів

Овен

Відпочивайте, відновлюйте сили, уникайте зайвих та стомлюючих занять. Складні справи, що вимагають зосередженості та уваги до дрібниць, варто відкласти; якщо це неможливо, пошукайте надійного помічника – він, напевно, виявиться зовсім поруч.

Телець

Можливі грошові надходження, буде шанс непогано заробити чи укласти вигідні угоди. Ви добре справляєтеся зі справами, навіть якщо беретеся за них без особливого бажання.

Близнюки

День навряд чи принесе якісь значні успіхи та важливі перемоги, натомість порадує відсутністю неприємностей та нерозв’язних завдань. Вам належить розпочати боротьбу з сильними суперниками, і здобути над ними гору буде не так просто.

Рак

На Раків чекає спокійний день, який підходить для звичної роботи. Можна братися і за нові справи, але тільки в тому випадку, якщо ви впевнені у підтримці партнерів та союзників.

Лев

День не буде плідним, але все ж таки стане приємним. Багатьох Левів порадують зустрічі зі старими знайомими та давніми друзями, а також гарні новини, отримані здалеку. Немає приводів для занепокоєння та хвилювань.

Діва

Дівам можна сьогодні розслабитися та піти відпочити. Це може бути похід у СПА-салон або зустріч із друзями. Вечір варто урізноманітнити приємним дозвіллям, що стане запорукою успішного робочого тижня.

Терези

Терези сьогодні відчують силу і міць свого характеру. Вам буде легко вирішити конфлікти, знайти своє місце під Сонцем та відстояти свою думку. Головне – не намагатися завдати комусь шкоди навмисно.

Скорпіон

День приносить чимало несподіванок для Скорпіонів, і часто вони виявляються досить неприємними, зокрема тим, хто звик швидко добиватися свого.

Стрілець

День для Стрільців пройде добре, якщо ви будете обережні і не ризикуватимете там, де в цьому немає необхідності. Пам’ятайте, що досягти бажаного швидко навряд чи вдасться, і намагайтеся діяти послідовно та терпляче, холоднокровно вирішуючи одне завдання за іншим.

Козеріг

На вас чекає дуже вдалий день. Багато що буде легко виходити, ніхто і ніщо не завадить здійснити задумане. Буде шанс вирішити якісь складні робочі та особисті проблеми. Добре вдається розпочинати нові справи та заводити знайомства.

Водолій

Сьогодні зірки не скупляться на приємні сюрпризи. Постарайтеся отримати з їхньої прихильності максимум користі. Можна призначати на цей день як ділові зустрічі, так і романтичні побачення – ті та інші відбуваються вдало.

Риби

Риб очікує на сприятливий день для роботи над масштабними довгостроковими проектами. Є шанс досягти якоїсь важливої мети, реалізувати те, що давно задумано. Буде шанс значно збільшити прибутки.

You cannot copy content of this page