Поради нумерологів на тиждень з 10 по 16 липня 2023 року

Поради нумерологів на тиждень з 10 по 16 липня 2023 року

У ці сім днів у нас з вами буде загострена інтуїція, особливо у сфері роботи та фінансів. Сказати спасибі варто Вісімці. Найбільш успішними стануть проникливі люди. Дуже вразливим персонам нумерологи радять утихомирити почуття і не сприймати в багнети все, що відбувається.

Цього тижня нам з вами стане трохи складніше відчувати емоції та настрої оточуючих, що не піде на користь сфері дружби та кохання. Вісімка притуплює бажання робити щось хороше для оточуючих. Чужі проблеми та страждання будуть для багатьох із нас менш важливими.

Покладайтеся насамперед на себе, тому що буде багато бажаючих не взаємодіяти, а маніпулювати людьми та використовувати їх для досягнення своїх цілей. Не треба вірити нікому на слово.

Стримані, небагатослівні та передбачливі особи будуть дуже щасливими. Як правило, це типові інтроверти.

Саме вони зможуть розбагатіти, зате екстраверти не будуть так сильно схильні до можливих різких змін настрою.

Намагайтеся бути постійними у своїх пристрастях та цілях. Вісімка не любить, коли люди спонтанно змінюють цілі та завдання. Дотримуйтесь прийнятих раніше планів і не поспішайте події. Приймайте рішення вдумливо, особливо якщо вони безпосередньо стосуються грошей.

Вісімка любить людей, які дуже ощадливі та розважливі у плані фінансів. На цьому тижні не потрібно виявляти жадібність. Не шкодуйте грошей для своїх близьких, якщо вони мають дуже важку обстановку.

Намагаючись опікуватися і підтримувати матеріально тих, хто потребує допомоги.

Дуже важливо витрачати гроші на свій будинок і формування у ньому правильної, приємної обстановки.

Можна купити щось нове із аксесуарів. Також важливо позбутися непотрібних старих речей. Так як вони сильно блокують фінансові потоки, що походять від числа 8.

Намагайтеся налагоджувати контакти у соціумі, якщо це необхідно. Якщо у вас врівноважений і спокійний характер, вам легко завоювати довіру оточуючих. Потрібно бути гнучкими і діяти обставинам, що адекватно склалися.

Талісмани удачі на тиждень з 10 по 16 липня 2023 року

Знак нескінченності. Повернена на бік вісімка — це один із найкращих талісманів удачі та магнітів успіху у ці сім днів. Нескінченність уособлює силу Всесвіту, її неосяжність і щедрість.

Золото. Золоті прикраси – один із головних символів багатства, успіху. Цей метал символізує фінансове благополуччя та приваблює грошову удачу. Дає мотивацію. Все це добре поєднується з енергетикою Вісімки.

Золото чудово поєднується з такими камінням-талісманами як рубін, бурштин, пірит та іншими представниками стихії Вогню.

Червоний колір. Червоний колір – колір переможців. Саме він буде найважливішим цього тижня, але не переборщуйте з ним, оскільки він може розсіювати увагу, а воно вкрай важливе для представників безлічі професій.

Нехай цей тиждень принесе вам багато приємних та яскравих емоцій. Нумерологи та експерти настійно рекомендують вибирати шлях добра та творення. Деструктивний шлях може бути коротким та ефективним, але наслідки можуть вас сильно засмутити. Про всяк випадок постарайтеся звіритися з нашим фінансовим гороскопом. Щоб отримати ще більше інформації про те, як потрібно діяти для щастя.

You cannot copy content of this page