Поради нумерологів на тиждень з 17 по 23 липня 2023 року

Поради нумерологів на тиждень з 17 по 23 липня 2023 року

Будьте у всьому самодостатні, але не вперті. Впевненість у собі і егоїзм не повинні йти пліч-о-пліч. Будьте незалежними і авторитарними, але не пишатися цим і не кричіть на кожному кутку про свої досягнення. Не бійтеся виглядати смішними чи безглуздими. Нормальні люди все одно розглянуть у вас щось хороше.

Якщо ви спробуєте когось принизити або образити, особливо зробивши це публічно, не чекайте нічого доброго з боку 3. Покарання буде відповідним, але не обов’язково моментальним.

Намагайтеся демонструвати всім своїм достоїнствам і хороші якості, а також помічати все хороше в людях, що вас оточують. А якщо ні, то ви можете нажити собі нових ворогів. До речі, про ворогів — Трійка допоможе вам упоратися з ними, але не силою, а добром. Намагайтеся показати своє бажання примиритися. Ті, хто прощають образи, залучать силу числа Три.

Трійка не любить гучні свята та безпробудні веселощі. Все повинно бути в міру. Це число не пов’язане із надмірностями. Трійці не до вподоби поверхневі люди, які вміють лише веселитися, дбаючи про «показний лиск». Залишайте сили на себе, на справді важливі у житті речі: на коханих, на батьків, на дітей, на творчу творчість.

Трійка не зазнає змін зради. Живіть по совісті і намагайтеся не кривдити людей. Якщо вас щось не влаштовує, краще сказати чесно. Так, це неприємно, але це краще ніж брехати і вдавати.

Люди під впливом Трійки стають оптимістами, але з бездумними, з одягненими очі рожевими окулярами.

Трійка народжує справжніх оптимістів, які щиро вірять у силу природи, Всесвіту, доброту Бога, на всю важливість того, що відбувається навколо.

Трійка допоможе нам з вами зрозуміти, що не буває нерозв’язних проблем. Не виключено, що ви отримаєте допомогу від навколишніх людей, причому безкорисливу. Це буде вам подарунком за вашу доброту у минулому. Ось тому число 3 часто називають числом відновлення балансу.

Намагайтеся бути щирими, вразливими, доброзичливими. Не приховуйте свою ранимість, щедрість та великодушність. Це допоможе вам залучити до свого життя правильних людей. Відкриті та відповідальні люди, які не приймають обман і фальш у стосунках, знайдуть того, хто гідно оцінить їх якості. У щирих і добрих людей буде добре виходити навіювати свої ідеї і передавати своє бачення світу, ненав’язливо передаючи свою точку зору на події.

Це не найкращий час для переробок та спроб заробити усі гроші світу. Трійка не приймає бездіяльності та лінощів, але її місія — нагадати нам з вами, що є багато інших важливих речей, окрім грошей та успіху.

Талісмани удачі на ці сім днів

Головні талісмани удачі – речі, подаровані близькими чи другою половинкою. Приносити успіх та покращувати настрій будуть ті з них, які пов’язані з якимись приємними спогадами.

Руна Райдо. Це руна пошуку правильного життєвого шляху. Якщо ви хочете знайти щастя і знайти те, що принесе вам задоволення, намалюйте руну Райдо на лівій руці – наприклад, на плечі.

You cannot copy content of this page