Поради від Анжели Перл на 5 травня

Поради від Анжели Перл на 5 травня

Багато ОВНІВ зараз схильні до епатажу та гри на публіку. Бажання перевиховати близьку людину зустріне бурхливий опір. Не втрачайте душевної рівноваги та думайте на кілька кроків уперед.

У ТЕЛЬЦІВ період переоцінки цінностей та своїх можливостей. Не стримуйте своїх поривів: нестандартні дії у вашому становищі обіцяють успіх. Продовжує зростати ваша популярність серед друзів та осіб протилежної статі.

БЛИЗНЮКАМ показаний пошук нових розваг – більш активних і корисних. У вас зараз достатньо енергії для втілення в життя найсміливіших задумів. Непередбачені витрати можуть бути пов’язані з отриманням повідомлення або несподіваного запрошення.

РАКАМ настав час подумати про те, щоб зайнятися зміцненням здоров’я; цей період особливо підходить для чищення організму, відвідування сауни, навантаження на свіжому повітрі. Добре передавати накопичений досвід: знайдіть, кому можуть стати у нагоді ваші знання.

ЛЕВИ усвідомлюють необхідність більшої самодисципліни. Не виключені тимчасові розставання з близькими людьми, але, швидше за все, це зміцнить ваші стосунки. День обіцяє бути щедрим на новини та пропозиції.

У ДІВ добре йдуть справи, які вимагають уміння працювати на перспективу. Чим більше ви вкладетеся зараз, тим помітнішим буде результат. Також цей день пов’язаний із набуттям впевненості у власних силах.

День накладає на ТЕРЕЗІВ підвищену відповідальність за близьких. Вашої допомоги шукатимуть не лише друзі та родичі, до вас тягнуться і нові люди. Може з’явитися бажання зайнятися чимось незвичайним для вас.

У СКОРПІОНІВ — сприятливий час для участі у різних громадських заходах, відвідування виставок. Обговорюючи важливі питання, переконайтеся, що співрозмовник зрозумів вашу позицію (а ось вимагати, щоб він негайно погодився з вами – нерозумно).

Успіх СТРІЛЬЦІВ залежатиме від їхньої здатності бути причиною того, що відбувається в їхньому колі. Саме час зробити активні дії, спрямовані на зближення з приємною вам людиною.

У КОЗЕРОГІВ непоганий день для бізнесу та поїздок. Багато хто відчує непереборне бажання здобути визнання, і заради цього будуть готові на ризик. Ви можете багато чого досягти у спілкуванні з родичами.

У ВОДОЛІЇВ вдалий період для інтелектуальної та громадської роботи, вирішення соціальних питань. У вирішенні фінансових питань не варто витрачати весь запас енергії, залиште частину для подій особистого життя.

У РИБ цілком благополучний день. Розпоряджуйтеся особистим часом, як вам заманеться, активніше залучайте до своїх планів тих, хто вам симпатичний. Ваша порада здатна істотно вплинути на чиюсь долю.

You cannot copy content of this page