Поради від Анжели Перл на 9 травня

Гороскоп на 9 травня

Овен

Перша половина дня буде дуже вдалою та плідною. Ви сповнені енергії та впевнені у своїх силах; навіть складні проблеми не здаються нерозв’язними. Імовірні успіхи в роботі, буде можливість довести до кінця важливі справи, розпочаті раніше, та взятися за щось нове. Ви отримаєте підтримку найвпливовіших людей.

Телець

День складний, але небезнадійний. За рахунок правильної організації праці та вмілої роздачі вказівок Тельці багато встигатимуть. Однак головна мета поки що не може бути досягнута. Дуже гарний цей день для тих, хто розпочинає роботу на новій посаді: такі представники знаку зможуть показати себе з найкращого боку.

Близнюки

До будь-якої справи підходьте з творчим мисленням, тоді і робота буде плідною, і особисте життя налагодиться. Гарний час для відпочинку, а також для початку романтичних стосунків. Придивіться до оточуючих.

Рак

Як не дивно, але ділова рутина допоможе вам відволіктися. А ось про особисту сферу сьогодні забудьте.

Побачення можуть стати для вас фатальними. Нехай вечір буде тихим.

Лев

Не завжди оточуючі розуміють вас правильно, тому можливі і забавні, і неприємні ситуації. Але ви зберігаєте спокій, щоби не відбувалося. Можливі вдалі покупки та угоди, не виключено, що вдасться вирішити фінансові проблеми, які останнім часом не давали вам спокою.

Діва

Діви не зможуть сьогодні цілеспрямовано рухатись до певної мети. Емоційність, потяг до чогось нового, незвичайного та таємного не дасть зосередитися на конкретній меті. Головне, будьте обережні з грошима та майном.

Терези

Сьогодні відносини будуть складатися напружено, оскільки образи та розбіжності візьмуть над вами гору. Але ви можете вплинути на оточуючих, якщо візьметеся допомагати і підтримувати тих, хто опинився у скрутному становищі.

Скорпіон

Сьогодні ви можете знайти яскраве і романтичне почуття, буквально не виходячи з дому. Можливе знайомство з людиною, яка мешкає в сусідньому під’їзді. Посередником у вашому коханні може виявитися сусід чи однокурсник.

Стрілець

Стрільцям доведеться стати дипломатами, оскільки невизначеність чужої думки чи настрою може негативно вплинути і на ваші справи. Для вибору партнера чи підлеглого краще скористатися логікою, вона не завжди доречна.

Козеріг

Сприятливий день для ділового спілкування та важливих переговорів. Ви легко знаходите спільну мову з новими знайомими, з півслова розумієте давніх союзників та партнерів, добре ладнаєте з колегами. Можливі пропозиції про співпрацю, деякі Козерога замисляться про зміну роботи.

Водолій

Нелегко порозумітися з оточуючими: ви пред’являєте до них занадто високі вимоги, а своїх слабкостей і помилок не помічаєте. Намагайтеся не надавати великого значення дрібним непорозумінням, не засмучуватись, якщо щось йде не так, як ви задумали. Поступово ситуація змінюватиметься на краще, і вечір напевно порадує приємними сюрпризами.

Риби

Легкий день приємний. Вам багато вдається, часто успіхи зовсім не вимагають зусиль, вам потрібно лише скористатися сприятливим збігом обставин. Буде можливість домовитися про вигідну співпрацю, деякі Риби отримають цікаві пропозиції щодо роботи. Укладені угоди принесуть прибуток.

You cannot copy content of this page