Поради від карт Таро на листопад 2023 року для всіх знаків зодіаку

Поради від карт Таро на листопад 2023 року по знаку зодіаку

Листопад 2023 обіцяє бути унікальним часом для всіх знаків зодіаку, надаючи їм можливість зрозуміти себе глибше та розкрити свій потенціал. Цього місяця вплив затемнень, які закінчаться наприкінці жовтня, позначатиметься на нашому житті, формуючи нові можливості та виклики. Давайте у статті поглянемо на те, що очікує кожен знак зодіаку у листопаді, досліджуючи Таро-гороскоп від Діани Кату.

Карта Таро за знаком зодіаку: що на вас чекає в листопаді 2023 року

Овен (21 березня – 19 квітня)

Для яскравих та емоційних Овнів листопад обіцяє стати місяцем можливостей. Карта «Зірка» говорить про те, що цей місяць подарує вам яскраві моменти та можливість стати ще помітнішими. Проте Дев’ятка Жезлов нагадує необхідність відпочинку. Дозвольте собі перерву, насолоджуйтеся життям та зарядьтеся новою енергією.

Телець (20 квітня – 20 травня)

Для спокійних та врівноважених Тельців листопад буде часом радості та особистих успіхів. Карта «Сонце» обіцяє яскраві події та радісні моменти. Четвірка Жезлов вказує на успішне завершення проектів. Цей місяць принесе хороші фінансові результати за вашу старанність.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Безтурботним та легким Близнюкам листопад принесе із собою виклики та зміни. Карта «Вежа» вказує на неминучі зміни у вашому житті, які можуть бути початком чогось нового та унікального. Однак, незважаючи на зовнішні потрясіння, Король Кубков нагадує вам про важливість збереження емоційної стійкості та гармонії в собі.

Рак (22 червня – 22 липня)

Найчутливіші та емпатичні Раки знайдуть у листопаді час для внутрішнього зростання та стабілізації. Карта «Помірність» нагадує про важливість балансу та самотурботи. Трійка Жезлов вказує на необхідність зосередитись на внутрішньому спокої та стабільності. Листопад стане часом душевного відпочинку та внутрішнього лікування.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Гордим та яскравим Левам листопад принесе внутрішню силу та мудрість. Карта «Сила» говорить про те, що цей місяць вимагає управління своїми емоціями та гордістю. Дев’ятка Кубків нагадує про важливість співчуття та терпіння до оточуючих. Листопад подарує вам можливість виявити свою справжню силу через доброту та розуміння.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Скрупульозним і все, що планує Дівам, листопад принесе можливість почати діяти. Карта «Колісниця» вказує на необхідність рухатися вперед, навіть якщо ви почуваєтеся вразливими. Паж Жезлов говорить про можливість навчання та переймання досвіду інших. Листопад стане часом активних дій та збагачення знань.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Для спокійних та обережних Терезів листопад — це час виклику. Карта «Страшний Суд» говорить про неминучі кармічні відпрацювання. Трійка Меч нагадує про важливість бути обережними в словах та вчинках. Цей місяць вимагає уваги до своїх рішень та відкритості до змін.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Отруйним, але тендітним Скорпіонам листопад принесе можливість лікування. Карта «Помірність» говорить про необхідність помірності та самотурботи. Трійка Пентакле вказує на важливість часу, проведеного з близькими. Листопад стане часом внутрішньої гармонії та відновлення.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Яскравим та рішучим Стрільцям листопад принесе важливі рішення та відповідальність. Карта «Справедливість» говорить про необхідність приймати правильні рішення. Королева Кубків вказує на важливість піклування про інших. Листопад вимагає уваги до своїх дій та відносин з оточуючими.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Для впертих та твердих характером Козерогів листопад стане часом перевірки та стійкості. Карта «Диявол» говорить про провокації та спокуси. Лицар Пентаклей вказує на важливість віри в себе та свої переконання.

Листопад вимагає рішучості та впевненості у своїх діях.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Доброзичливим та відкритим Водоліям листопад принесе можливість духовного зростання. Карта “Сила” говорить про силу внутрішньої самосвідомості. Паж Мечів вказує на важливість аналізу та самопізнання.

Листопад стане часом внутрішньої гармонії та духовного збагачення.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Мрійливим та ніжним Рибам листопад принесе умиротворення та гармонію. Карта «Мир» говорить про завершення циклу та початок нового етапу. Шістка Пентаклей вказує на важливість спілкування та спільних зусиль. Листопад стане часом насолоди життям та побудови міцних відносин.

You cannot copy content of this page