Поради Всесвіту на 14 травня: що станеться з представниками знаків у цей день

Гороскоп на 14 травня: що станеться з представниками знаків у цей день

ОВНИ, ваша хоробрість може послужити сьогодні хорошу службу для всього колективу. Намагайтеся у своїх діях не виходити за межі законності. Друга половина дня чудово підходить для відпочинку, спілкування з протилежною статтю.

У ТЕЛЬЦІ хороший час для облаштування житла, вирішення побутових проблем. Відносини з друзями можуть принести як радість, так і прикро. Залишайте за іншими право на їхню власну думку.

БЛИЗНЮКИ, уважно прислухайтеся до всіх нових пропозицій. Це день продуманих змін та початку вдалих подорожей. Однак для великих придбань та серйозних кроків у бізнесі краще вибрати інший час.

РАКАМ не варто лякатися несподіванок і протиріч цього дня: ймовірні щасливі збіги, здатні змінити звичний перебіг речей на краще. Не втрачайте сил на непотрібні, порожні контакти.

ЛЕВАМ багато переживань принесуть зустрічі з новими людьми, поїздки у справах та “клич серця”. Ваш вплив на оточуючих сьогодні є неоднозначним: ви можете і надихнути, і налякати. По можливості, налагодьте стосунки з тими, з ким у вас вийшла суперечка.

ДІВАМ рекомендується бути обережнішими, здійснюючи фінансові операції. Не забувайте про почуття міри. Добре вдаються справи, пов’язані з проявом індивідуальності, реалізації фантазій особливо колективних.

ТЕРЕЗАМ потрібно подбати про свій авторитет серед колег. Не тримайте при собі ідеї, які б могли принести користь і вам, і вашим партнерам. Гарний час для духовного пошуку та роботи над собою.

Рішучість СКОРПІОНІВ деякими сприйматиметься як щось зухвале. Слідкуйте за собою, щоб не розкидатися репліками, здатними знизити чужу самооцінку. Можливі непередбачені витрати.

СТРІЛЬЦІ, утримайтеся від надмірностей у їжі: краще наголосити на фізичному навантаженні. Відповідний період для віддачі боргів як моральних, так і матеріальних. Особисті та ділові відносини можуть вийти на новий рівень розвитку.

У КОЗЕРОГІВ помітні успіхи у спілкуванні з іншими людьми. Беріть участь у найрізноманітнішій діяльності, яка тільки підвертається у цей період. Увечері займіться профілактикою здоров’я, очищенням, знайдіть час для музики та танців.

ВОДОЛІЇ, розширюйте коло спілкування, щоб залучити бажану ситуацію. Вдалий день для навчання, оволодіння новою професією, занять науковою роботою. Добре, якщо ви знайдете час та допоможете дітям розкрити їхні таланти.

У РИБ підходящий день для придбання техніки та нововведень у сім’ї. Якщо ви займаєтеся бізнесом, то є всі шанси укласти дуже вигідний контракт. Але для успіху у справах доведеться діяти методично, виявити терпіння.

You cannot copy content of this page