Поради Всесвіту на 18 травня для всіх знаків зодіаку

У ОВНІВ голови сповнені непрактичних, але вкрай захоплюючих планів. Великі суми вам сьогодні довіряти небезпечно. Свіже повітря, рух виявляться кращим засобом для приведення себе в бадьорий та творчий стан.

У ТЕЛЬЦІВ вдалими будуть справи, що вимагають застосування раніше отриманих знань. Можливо, буде потрібна допомога вашому родичу, який потрапив у скрутне становище. Вдалий день для походів магазинами.

У БЛИЗНЮКІВ ймовірні радісні події, пов’язані з будинком і родичами. Добре проходять поїздки, освоєння нових місць. Більшість отримає задоволення від перебування в центрі подій, хоча деякі хотіли б провести цей день більш консервативно.

РАКИ, уникайте вчинків, про які потім доводиться шкодувати. Будьте готові порадити близьку людину: цілком імовірно, що виникне така необхідність. Сни продемонструють ті області вашої свідомості, які потребують звільнення.

ЛЕВАМ доля приготувала подарунок у вигляді приємних звісток чи зустрічі зі старим другом. Зростає значимість особистої свободи: багатьом із вас хотілося б мати більше часу для улюбленого заняття.

ДІВИ до пропозицій, пов’язаних із ризиком фізичних незручностей сьогодні поставляться без особливого захоплення. Але сидячи вдома, ви багато втратите: знайдіть здорову альтернативу. Прекрасний день для відвідування нових місць з дорогим серцем людини.

ТЕРЕЗ чекають клопіт, пов’язані з домашніми справами. Від когось, навпаки, обставини вимагатимуть більшої самостійності всередині сім’ї. Вечір ідеально підходить для походу у гості.

СКОРПІОНИ, що розпочали новий проект, відчують себе впевненіше, заручившись підтримкою друзів. Ви можете досягти неймовірних результатів, якщо визначите свої справжні цілі, вільні від впливу суспільства.

У СТРІЛЬЦІВ взаємини з родичами вплинуть на всі події дня. Пошук гострих відчуттів увінчається успіхом: схоже, ви самовіддано готові ризикнути не лише грошима, а й здоров’ям.

КОЗЕРОГИ можуть здивувати друзів кулінарним шедевром. Також гарний час для подорожей та поїздок: постарайтеся більше часу провести на природі. Згодом ваші творчі ідеї принесуть зиск, і не лише вам.

ВОДОЛІЇ ухилятимуться від необхідності прийняти миттєве рішення. Можливо, час для активних дій ще справді не настав. Очікується спілкування з друзями, де ви опинитеся душею компанії.

У РИБ зовсім несподівано можуть почати змінюватися особисті плани та цілі. День підходить як для прокладання нового курсу, так і для того, щоб довести до ладу старі справи. Ви виграєте, якщо поставите собі за мету отримати додаткові знання з питання, що вас цікавить.

You cannot copy content of this page