Поради Всесвіту на 24 листопада: з ким буде легко домовитися, а з ким – посваритися

Зірки дарують можливість повернути час назад: ви отримуєте шанс взяти назад слова, сказані даремно, згадати радість спілкування зі старим другом, виправити помилку або вибачитись за провину.

Овен

Овнам неможливо сказати “ні”, їхня харизма і впевненість у собі працюватимуть на всі 100. Гороскоп запевняє: зараз в Овнах розкриваються такі якості, як наполегливість, здатність наполягти на своєму, а тому вони неодмінно переконають будь-яку людину у своїй точці зору. .

Телець

Сьогодні чудово підходить для ділових та особистих переговорів, для навчання та публічних виступів. Цього дня ви будете почуті, а ваші докази прийняті. Можна буде дійти компромісу та розпочати взаємовигідну співпрацю. Тому Тельцям рекомендується домовлятися про зустріч, щоб вирішити питання, що хвилюють.

Близнюки

Близнюків зранку будуть обурюватись. Не те щоб вони все життя мріяли про спокійні, розмірені стосунки – їм не чужі любовні феєрверки – але те напруження, з яким є шанс зіткнутися зараз, здатне здивувати навіть найдосвідченіших Близнюків.

Рак

Рак має надати коханій людині моральну підтримку. Зірки кажуть: другій половинці буде потрібна ваша участь та турбота. Згідно з гороскопом, цього дня місія Раку – розсіювати хмари над головами дорогих йому людей. Не забудьте про друзів та членів сім’ї.

Лев

Лев здатний вирішити для себе багато складних питань, що стосуються його відносин з коханою людиною, або визначити причину своєї самотності. Так само йому легко буде розібратися з робітничими справами, які накопичилися до кінця року. Пам’ятайте: очі бояться, роблять руки.

Діва

Діва має шанс познайомитися з людиною, яка справить у її житті справжній фурор. Можливо, ця людина виявиться повною протилежністю Діви і від неї зможе дізнатися багато такого, про що раніше не підозрювала. Однак для того, щоб доленосне знайомство відбулося, Діві доведеться поринути в нове і незвичне для себе середовище.

Терези

Терези схильні заходити у своїх планах далеко в майбутнє, не радячись ні з ким. Діючи так, вони ризикують вирушити до мрії на самоті. Не забувайте враховувати думку коханої людини у питаннях, які стосуються вас двох. Так само не варто нехтувати думками колег, які працюють з вами в одній команді. Не забувайте про те, що один у полі не воїн.

Скорпіон

Небажання псувати собі настрій може змусити Скорпіона відмахнутися від слів другої половинки. Представник цього знаку зодіаку цього дня схильний заплющувати очі на проблеми. Гороскоп запевняє Скорпіона: не потрібно грати у хованки з коханою людиною, у середу він не готовий підтримати гру.

Стрілець

Гороскоп обіцяє Стрільцеві удачу в полюванні за грошима: якщо він планує непогано заробити, на нього чекає успіх. Єдине, гороскоп застерігає Стрільця від надмірної жадібності: не кидайтеся у вир із головою і не беріться за сумнівні проекти скільки б грошей вам не запропонували.

Козеріг

Навколо Козерога проноситимуться урагани інтриг та пристрастей, а він буде лише спостерігачем. Це найвигідніша позиція для вас. Поспостерігайте за тим, як поводяться люди, що оточують вас, у стресових ситуаціях і зможете передбачати їх реакції в майбутньому. У фінансових питаннях ймовірно позитивні зміни.

Водолій

Ревнощі долатиме Водолія цього середовища. Неважливо, чи буде привід реальним чи уявним, він зранку готовий влаштувати головомийку коханій людині. Водолію варто запитати себе: що змушує його сумніватися в тому, що він найкращий і не має, і не може бути конкурентів?

Риби

Цього дня ваше оточення – м’яка глина, а ви – гончар, який легкими рухами надає йому потрібної форми.

Відкладали складну розмову? Боялися попросити щось? Гороскоп пропонує діяти. Втім, Рибам варто пам’ятати про головне правило гончарів – делікатність. Натисніть надто сильно – і зруйнуйте гармонію.

You cannot copy content of this page