Поради Зірок на 13 травня для всіх знаків зодіаку

Поради Зірок на 13 травня для всіх знаків зодіаку

ОВНИ досягнуть великих результатів у всьому, що пов’язано з демонстрацією себе, свого стилю в одязі, своїх досягнень у галузі спорту. Ті, хто оточує, будуть відчувати довіру, а деякі — відверто заздрити.

Надзвичайно товариські сьогодні ТЕЛЬЦІ. Вдалий час для святкових сімейних зустрічей. Якщо ви давно мрієте про якусь річ, зараз саме час для її придбання: покупка, швидше за все, буде вдалою.

У БЛИЗНЮКІВ можливі виграші та інші вдалі операції з грошима. Цікаве спілкування зарядить вас силами та свіжими ідеями. Існує можливість зустріти в особі нового знайомого партнера чи спонсора.

У РАКІВ яскраво виражена потяг до експериментів у сфері почуттів та партнерських взаємин, а ось з відповідальністю за підсумки експериментів справи не мають значення. Відпочинок поза домом цікавий понад будь-яку міру.

ЛЕВАМ належить вислухати чиюсь сповідь. Ви можете занадто поринути у чужі проблеми. Як би там не було, зростає інтуїція, цілительські здібності, активізується зв’язок із природними енергіями: подбайте, в тому числі, і про відновлення власних сил.

ДІВИ здатні зайнятися чимось абсолютно для себе новим, взяти спонтанну участь у колективному заході. Зростає ваша привабливість. Не розповідайте поки що нікому про свої подальші плани.

ТЕРЕЗІВ можуть залучити справи, пов’язані з дітьми, їх творчістю та відпочинком. Напевно, вдасться знайти нові підходи до вирішення проблем сім’ї. Імовірна вдала покупка для будинку чи особистого гардеробу.

СКОРПІОНИ зможуть повністю вдатися до улюбленого заняття. Вдалий час для реклами, привернення уваги друзів до своїх проектів. Але робіть все самі, якщо вас влаштовує лише один результат із усіх можливих.

Ситуація вимагатиме від СТРІЛЬЦІВ участі у справах сім’ї. Використовуйте вільний час, щоб краще дізнатися один одного, для спільних прогулянок та поїздок. Можливе отримання звістки, на яку важливо правильно відреагувати.

КОЗЕРОГИ, не залучайтеся до справ, які вас не торкаються. Хоча, якщо судити з ваших внутрішніх відчуттів, таких справ сьогодні просто немає. Великий успіх, якщо вдасться побувати на природі!

ВОДОЛІЇ, зросла ваша сприйнятливість до тонких планів буття. Більше уваги звертайте сьогодні на знаки та сни. Добре насолоджуватися спільними працями, об’єднувати у творчу групу дітей чи знайомих.

РИБИ можуть охолонути до розпочатої роботи, все зруйнувати чи почати переробляти. Постарайтеся, щоб ваш максималізм не вплинув на здоров’я. Підходящий час для розваг, занять спортом та зустрічей із родичами.

You cannot copy content of this page