Портал затемнення: загальний астрологічний прогноз на тиждень із 1 по 7 квітня 2024 року

Події, що відбуваються цього тижня, в порталі між затемненнями, мають доленосний характер, а життя може кардинально змінити напрямок. Поєднання Сонця з Північним Вузлом у вогненному знаку Овна, підвищують рівень енергії та градус розжарення боротьби за першість.

Якщо взяти ініціативу у свої руки та зважитися на нові потужні починання, то в перспективі можна пожинати плоди у найближчі 15 років. Однак, важливо навчитися контролювати его, стримати зарозумілість, владність та імпульсивні вчинки.

Будь-який деструктивний прояв особистісних якостей здатний заблокувати духовний розвиток та зіпсувати життя надовго. Меркурій також ускладнює завдання та в ніч на 2 квітня стає ретроградним.

Отже, зростає ризик спотворення інформації, помилок у документах, неузгодженості у діях та поїздках. Справи, розпочаті на цій фазі, будуть мати характер нереалізованості.

Проблеми можливі у сфері торгівлі, навчання, логістики, інтелектуальної та посередницької діяльності. Покупки виявляться невідповідними чи бракованими.

Меркурій також знаходиться в Овні, а значить важливість власної думки стає максимальною. Найчастіше вживаються фрази «Я сказав» та інші категоричні формулювання, які не зазнають заперечень.

Агресивність, виявлена в словах, жестикуляції, за кермом, спричинить шлейф кармічних подій. Натомість спрямуйте енергію на догляд за собою, здоров’ям, особливо нервовою системою, пройдіть навчання, на яке раніше не вистачало часу, а також займіться переоцінкою ситуацій і відносин, які раніше не зрозумілі вами.

Так, 6 квітня блискуча Венера змінює позицію ніжної та романтичної натури на образ яскравої та самостійної особистості, жінки-амазонки. Марсіанські енергії наділяють нас надмірним проявом емоцій і почуттів, нападами ревнощів чи нав’язуванням своїх переваг у відносинах партнерам.

Підвищена увага як до власної персони, так і до протилежної статі. Побачення, заплановані на цей період, будуть незабутні завдяки спалюючим пристрастям.

Гроші вогненна Венера витрачає легко та імпульсивно. Заробіток приносять бізнес-проекти, розраховані на швидке отримання прибутку, підприємництво, ставки на спорт, власний бренд або зовнішність.

Заняття спортом, масаж, голкотерапія допоможуть легко знайти стрункий організм і зарядитися бадьорістю. Таким чином, якщо задати імпульс на пробудження свого потенціалу разом із природою, проявити активність, динаміку і запал, то на цій хвилі ви зможете утримуватися довго, не втрачаючи рівноваги та віри в себе.

You cannot copy content of this page