Без рубрики
Пост звичайної мами з США набрав у Фейсбуці за 4 дня близько 400 000 репоста. Слова, які врятують не одне життя!

Пост простий мами з Америки, Дженни Касадо Раберман, яка раніше не вела свого блогу і навіть рідко писала для друзів, несподівано став дуже популярним. За 4 дні він набрав майже 400 000 репоста і 168 000 лайків.

Два її маленьких сина, здавалося б, дивом вижили в автокатастрофі. Старшому 3 роки, а молодшому тільки 6 тижнів. Про це і було її емоційне послання людству, про неймовірний диво, якому є цілком логічне пояснення.

«Я не з тих, хто часто публікує щось занадто трагічне або дуже особисте на Фейсбук, але друзі … Ось заради чого ви возитеся з закріпленні своєї дитини до автокрісла кожен раз перед поїздкою. Навіть коли діти кричать, бо ремені їм не подобаються. Навіть коли затиск від ременя незручно тисне на груди » . Фото з двома уцілілими дитячими автокрісла на тлі транспортного засобу всмятку красномовно доповнює сказане.

«Вчора ми зупинилися купити молока по дорозі з дитячого саду додому. Ми були в кількох хвилинах від будинку. Інший автомобіль врізався в нас. Ти ніколи не думаєш, що це трапиться з тобою. Мої хлопчики відбулися подряпинами, але лікарі сказали мені, що все могло бути зовсім інакше, якби я не витратила зайві дві хвилини на їх саджання в крісла і пристегивание » .

«Я в порядку, мої діти в порядку, а все інше можна замінити. Ми дякуємо Богові за те, що він зберігає нас в безпеці » .

З 1900 по 1920 рр. в США на дорогах гинуло в середньому по 500 осіб на рік при більш ніж 100 000 000 населення. Чи не тому що було мало автомобілів.

Починаючи з 1900 р, кількість жертв обчислювалося вже в мільйонах. Все тому, що в населених пунктах було обмеження швидкості: до 20 миль в годину, а на вулиці диктат пішохода. Якщо в населеному пункті водій збивав пішохода, винуватим вважали його. Винятком була ситуація, коли пішохід хотів накласти на себе руки.

Відповідно, зіткнення машин були не так вже й страшні. Тому що, врізавшись на швидкості, наприклад, 30 кілометрів на годину в інший автомобіль, пасажирів не вб’єш, навіть якщо вони без ременів безпеки. Потім диктат пішохода скасували. І смертність зросла.

У перші дні після публікації цієї історії Дженна отримала безліч однотипних коментарів, тому через якийсь час вона додала наступні слова: «Я не очікувала, що це повідомлення побачить так багато людей! Насправді спочатку я адресувала його родичам і друзям, сподіваючись, що послання змусить двічі подумати тих, у кого є діти, перед тим як вирушати з ними в автомобільну подорож, і, можливо, врятує комусь життя » .

«Разом з тим, помічаю, що не всі з тих, хто відгукнувся, мають уявлення про людську порядність. Не можу сказати, що здивована, просто сподіваюся, що якщо ви коли-небудь опинитеся в моїй ситуації, хтось виявить до вас співчуття, якого вам явно не вистачає » .

Поділися інформацією в соцмережах, таке може статися з кожним.

facebook