Поціловані нескінченним успіхом: носії цих імен під потужним захистом вищих сил

Поціловані нескінченним успіхом: носії цих імен під потужним захистом вищих сил

Ангели, ті містичні істоти, схожі на людей і мають крила, часто зустрічаються в наших уявленнях. Ці надприродні створіння виконують божественні доручення і мають незвичайні здібності. Їхні зображення та історії супроводжують нас із самого дитинства, прищеплюючи повагу та захоплення.

На особливу згадку заслуговує постать ангела-охоронця. Цей особистий сторож кожного з нас дбайливо стежить за нами, спрямовуючи та допомагаючи не збитися зі шляху.

Ангели, як посланці Бога на землі, завжди були покровителями людства, охороняючи людей від небезпек і бід. Існували спеціальні молитви та заклинання, які люди читали, щоб посилити захист від цих небесних істот.

Цікаво, що містики та дослідники помітили особливий взаємозв’язок між іменами людей та ангелами-охоронцями. За їх твердженням, деякі імена, як би приваблюють цих захисників, і люди, які мають такі імена, знаходяться під особливим захистом могутніх ангелів.

Ці знання були широко застосовані у стародавніх суспільствах під час виборів імен для новонароджених.

Деякі з цих вірувань та практик збереглися і досі. Тому ми склали список таких імен, люди з якими завжди перебувають під захистом ангелів-охоронців.

Рафаель чи Рафік

Гаврило

Михайло

Ганна

Анжеліка

Аріель

Белла

Каміль

Микола

Данило

Григорій

Габріель

Ірина

Джабраїл

Лейла

Андрій

Раміль

Серафим

Софія

Роман

Федір

Євангеліна.

You cannot copy content of this page