Поцілунок купідона: які знаки зустрінуть справжнє кохання в жовтні?

Поцілунок купідона: які знаки зустрінуть справжнє кохання в жовтні?

Романтичні почуття завжди надихають, а кохання дає сили жити.

Про те, які знаки зодіаку зустрінуть своє кохання у жовтні, читайте у цій статті.

Близнюки

Кохання Близнюків – повітряне, легке, невагоме. Саме таким і буде їхнє жовтневе кохання. Близнюки зустрінуть того, з ким можна буде багато розмовляти, і мовчати – і все це буде гармонійно. Близнюки часто виглядають людьми, які не мають поганих почуттів, вони завжди на висоті: веселі, натхненні, спритні.

Але в глибині душі кожен Близнюк відчуває деяку душевну невлаштованість, але поділитися цим з кимось подібно до тортур. Та що там – важко навіть самому собі зізнатися. Але в жовтні Близнюкам зустрінеться людина, з якою можна буде побачити свою не дуже веселу частину, побути з нею, не соромлячись.

Це буде справжнє кохання, коли можна розслабитися і не перейматися тим, як на тебе подивляться і як тебе оцінять.

Овен

Овни люди імпульсивні, це їх і сильна, і водночас слабка сторона. У цьому жовтні імпульсивність Овнів зіграє їм у плюс, адже саме завдяки своїй схильності швидко реагувати вони знайдуть своє кохання. Це може статися будь-де, головний розпізнавальний знак – спалах у грудях: це воно!

Овни нізащо не пропустять це почуття, ніби весь світ зімкнувся до однієї точки, однієї людини. Зірки впевнені, що Овни не пропустять когось особливого, хто залишить у їхньому серці таку серйозну мітку. Однак зірки радять трохи охолодити свій запал, коли стосунки вже зав’яжуться – щоб не налякати коханого своєю спритністю.

Дозвольте йому теж іноді командувати, шукайте компроміси і тисніть виключно ніжно!

Водолій

Водолії перебувають у дивних стосунках із любов’ю: вона їх змушує відчути, що вони не належать собі. Тому Водолії часто уникають кохання, не хочуть цих рамок та лещат. Але в жовтні вони зустрінуть когось, з ким їм буде так само вільно, як і наодинці з собою.

Спочатку це буде незвично, але потім Водолії втягнуться і почнуть отримувати задоволення від процесу впізнавання один одного, і поступово закохаються по вуха нового знайомого. Тут головне – не злякатися власних почуттів (а вони можуть бути набагато сильнішими, ніж Водоліям комфортно), дозволити кохання просто бути, не ховати її, не ховати себе.

До речі, ця любовна історія дуже добре вплине на творчість Водоліїв та їхню роботу, якщо вона не надто нудна. Так що любите, любите і ще раз любите – цього жовтня і взагалі!

You cannot copy content of this page