Потужна місячна фаза! Які зміни чекають на три знаки зодіаку з 31 серпня

Тельці

Напружений, але продуктивний день у плані міжособистісного спілкування. Роздумуєте, чи варто ділитися секретом, Тельці? Майте на увазі, що якщо ви відкриєтеся, то шляху назад вже немає. Якщо Ви комусь розкриєте свої таємниці, чи це буде небезпечно? Чи таке делікатне це питання, як здається? Ваш співрозмовник може і не помітити нічого надприродного у ваших словах, але в нього можуть бути мудрі слова, які допоможуть Вам поглянути на ситуацію в перспективі. Скоріше за все, все не так погано, як здається.

Стрільці

Сьогоднішня потужна місячна фаза підкреслює критичну фазу щодо мети чи амбіцій. Слід бути обережними у висловлюваннях, тому що Ви можете бути надто відвертими у своїй думці з того чи іншого питання. Якщо Ви хочете справити на когось враження, то трохи делікатності не завадить. Надати гостроту розмові можна згодом.

Водолії

Це день для налагодження позитивних відносин з оточуючими, здобуття знань, вирішення відкладених на потім повсякденних питань та взагалі наведення порядку. Можливо, варто також спростити своє життя і позбутися всього зайвого.

You cannot copy content of this page